Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot nie odbiega od normy

Utworzony przez Gość, 13 maja 2008 r. o 19:53 Powrót do artykułu
Palikot nie odbiega od normy. Co jeszcze przyjmiemy za normę?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 2800 kupił wyniki co na to prokuratura?? Od normy może nie dobiega ale zdrowy człowiek tak nie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli normą ma być podwyższony choresterol. że o wejściu w fuzję z urzędem marszałkowskim jako właściciel fundacji a zarazem poseł na Sejm RP to ja wole być nienormalny. "Patrz mój dobrotliwy Boże Na swój ulubiny ludek, Jak wychodzi rano w zboże Zginać harde karki z trudem. Patrz, jak schyla się nad pracą, Jak pokornie klęski znosi I nie pyta - Po co? Za co? Czasem o coś Cię poprosi: - Ujmij trochę łaski nieba! Daj spokoju w zamian, chleba! Innym udziel swej miłości! Nam - sprawiedliwości! ... ...Grzmijcie gniewem Wszyscy Święci! Handel lud zalewa boży, Obce kupce i klienci W złote wabią go obroże. Liczy chciwy Żyd i Niemiec Dziś po ile polska czystość; Kupi dusze, kupi ziemie I zostawi pośmiewisko... - Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę! - Jeden naród, tyle kwestii! Wszystkich na raz - nie wysłuchasz! - Zadumali się Niebiescy W imię Ojca, Syna, Ducha... - Co nam hańba, gdy talary... " Jacek Kaczmarski - "Kantyczka z lotu ptaka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kupił" je za 2008, baranie, bo tyle kosztuja badania. A tego człowieka na to stać. Zawsze może obciążyć państwo. Wyniki komentował też Religa, więc o co chodzi? Chociaż jest kontrowersyjnie, cos sie dzieje, ten człowiek przykluwa uwage. Moze troche pajacuje, ale dzieki temu zmusza do myślenia tych wszystkich prostakow, ktorzy nie rozumieja jego zabiegów. Probuje w sposob obrazowy im to wytlumaczyc. Jesli tego nie rozumiecie sami siebie szufladkujecie (ale rym )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, ale gdzie są wyniki badań psychiatrycznych pana Palikota??? Te, opublkowame w artykule są niekompletne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
No dobrze, ale gdzie są wyniki badań psychiatrycznych pana Palikota??? Te, opublkowame w artykule są niekompletne!
Wydaję się że Palikot nie potrzebuję robić badań psychiatrycznych. Według mnie jest to jak najbardziej sprawny umysłowo człowiek i jako jeden z nielicznych stara się walczyć z ze złem w tym kraju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...