Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot odgryza się PiS i donosi na Kowalczyka

Utworzony przez rzecznik PełO, 18 maja 2009 r. o 21:57 Powrót do artykułu
Ciekawe jak długo, ten przygłup będzie kompromitował Lublin ? Gostek przestaje być śmieszny... Czy za dwa lata będziemy mogli bezkarnie opluwać POpaprańców ? tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan P. zapomniał, że jego kampanię sponsorowali bogaci rodzice studentów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sami święci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jak zrozumiałem z tekstu Paligłup ustawia przetargi. Wcześniej dziennikarze pisali o tym, że okrada żonę i swoje dzieci oraz popełnia (lub nakłania do popełnienia) przestępstwa w finansowaniu kampanii wyborczej. Na dodatek (jak słyszałem, a o czym od dawna plotkuje się nie tylko w Lublinie ) odbywa stosunki seksualne z Krzysztofem Ł. (sekretarzem miasta). A teraz śmie rzucać oskarżenie pod innym adresem. Kurcze my tu żyjemy i nie wiem jak Wy, ale mamy serdeczne dość tego pseudo pana, który podciera się nami jak papierem toaletowym. Jak ma ochotę na chwilę higieny niech spada do Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za posła Palikota - proszę o wybaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki, ale ja za paligłupa przepraszał nie będę, bo to nie moja opcja ... hm... no właściwie nie polityczna, bo ja do żadnej nie należę... Mam takie moje osobiste marzenie - dorwać tego pooooskiego sk.......... i mu urwać jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to, że Palikot staje się najlepszą bronią PIS w kampanii. Facet już popadł w zupełny absurd i pomieszało mu się po której jest stronie. A Kowalczyk nie dość, że i tak stał się druga osobą w mieście to ma jeszcze darmową reklamę. Chłop się dobrze ustawił. Skoro ma takich hojnych i miłosiernych wrogów, to nie pozostaje nic innego jak tylko wygrać te wybory do Europarlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten palikot coś źle wygląda, oczy podkrążone, nos kolorowy, może czas by go wysłać na odwyk bo zachowuje się całkiem nienaturalnie i nieracjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...