Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot przeprasza za \"j...bać\" PZPN

Utworzony przez wyborca, 29 października 2008 r. o 16:50 Powrót do artykułu
Jaki polityk, takie słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle niech pan nie bredzi.Co to znaczy w ustach polityka -"przez dwa lata nikt nie miał odwagi powiedzieć skarbówce,by zajęłą się wreszcie PZPN. My to zrobiliśmy"-. Czy to znaczy że fiskus jest dyspozycyjny tylko dla PO? Pracownik izby skarbowej w Warszawie twierdziła przed całą widownią telewizyjną że te działania nie były przez nikogo inspirowane więc Ktoś tu kłamie.A tak naprawdę to więcej ciszy i więcej pracy bo głośny to jest dzwon ale tylko dlatego że pusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Lublin!!: http://www.yourwonder.com/Europe/Poland/Lublin.aspx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle niech Pan nie przeprasza, bo tylko w taki sposób można wyrazić to o czym wszyscy mówią, tylko nie mają odwagi powiedzieć publicznie. Ale mam sprawę z innej dziedziny. Nie wiem czy podjął by się Pan zmienić haracz do ZUS od osób będących na emeryturach by nie potrącano im składek ZUS od Umów-zleceń. Niby dlaczego mam płacić ZUS skoro mam ubezpieczenie z tytuły emerytury? i to od każdego zlecenia. Czy ja korzystam z dodatkowego ubezpie- czenia? nie czy po to by mieć 1% większą emeryturą za roczny haracz - to nie jest wyłudzanie? W ramach "normalności" proszę aby Pan podjął ten temat, dlaczego mam być karana za pracę bo nie chcę być bezczynna i czekać na śmierć. Z wyrazami szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odpowiednie rzeczy dać słowo" - tak brzmi stare porzekadło. Ale nikt nie miał odwagi tego zaznaczyć. Nasi wybrańcy raczej operują oględnymi ogólnikami. Szkoda, że powiedział to człowiek o podejrzanej renomie. Co innego gdyby to powiedział mentor taki jak np. marszałek Komorowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...