Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Przywiozę nam Woody Allena (wideo)

Utworzony przez bronek 1, 3 października 2008 r. o 05:51 Powrót do artykułu
No tak, Woody Allen wielka postac, adoptowal dziecko z Vietnamu a teraz z nia zyje. Swietny moral czlowieka i przyklad.Nikt nie chce sie z nim socjalizowac w stanach wiec zaprosmy go do Lublina. Zrobcie prace domowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alez on przyjedzie nie lubia go w USA ale uwielbiają w europie.. przyjedzie z ciekawości, a kogo w ogóle obchodzi z kim on zyje? ja mojemu przedmówcy do łóżka nie zaglądam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest powód. Szybko muszą wybudować lotnisko bo Woody nie ma gdzie wylądować. Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Gdyby głpota umiała fruwć to urzędnicy fruwaliby jak gołębica. Doczekaliśmy się autorytetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1990 podczas studiówki, maturzyści z Technikum Budowlanego w Zamościu wysztawili sztukę "Bóg" W. Allena. Ubaw był po pachy, bo i aktorstwo było godne pochwały i treść sztuki okazała się intrygująca. Pozdrawiam grających koegów. Reżyser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Palikot: Przywiozę nam Woody Allena" Nie wiem jak inni ale ja zdecydowanie bardziej pragne zmian w "Prawo działalności gospodarczej" i faktycznej budowy lotniska !!! Niech posel sprawdzi najblizsza niedziele w godzinach 16_15 - 17 bo znowu mam do odebrania krewnego z Okecia i na sama mysl, ze dluzej bede jechal na lotnisko niz krewny lecial z Londynu nogi robia sie jak z waty. Za tydzien trzeba bedzie zrobic to samo i dostarczyc na Okecie krewnego - tu tez licze na pana posla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Business owner napisał:
"Palikot: Przywiozę nam Woody Allena" Nie wiem jak inni ale ja zdecydowanie bardziej pragne zmian w "Prawo działalności gospodarczej" i faktycznej budowy lotniska !!! Niech posel sprawdzi najblizsza niedziele w godzinach 16_15 - 17 bo znowu mam do odebrania krewnego z Okecia i na sama mysl, ze dluzej bede jechal na lotnisko niz krewny lecial z Londynu nogi robia sie jak z waty. Za tydzien trzeba bedzie zrobic to samo i dostarczyc na Okecie krewnego - tu tez licze na pana posla.
To se wybuduj lotnisko na swojej działce obok swojej chałupy, nie bedziesz miał miękkich nóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ameryce nie tolerują zboczeńców.Europa uwielbia zboczeńców i na wzajem,z czego jesteśmy bardzo dumni,mało tego,jesteśmy dumni z naszych przestępców,mają więcej praw i przywilejów niż taki zwykły grzeczny płatnik podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał23 napisał:
W Ameryce nie tolerują zboczeńców.Europa uwielbia zboczeńców i na wzajem,z czego jesteśmy bardzo dumni,mało tego,jesteśmy dumni z naszych przestępców,mają więcej praw i przywilejów niż taki zwykły grzeczny płatnik podatków.
Mylisz się,w Ameryce tolerują zboczeńców i morderców tylko czynią to wyjątkowo perfidnie i wybiórczo. Patrz: O.J. Simpson, M.Tyson. Tam jedynie są wyższe stawki. A te odpady co się tam nie wybielą za dostateczną kasę, trafiają do Europy. Ale i odwrotnie bandyci i oszuści z Europy w Stanach otrzymują azyl i ochronę. Patrz: Mazur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z urody to obaj panowie są do siebie baaaardzo podobni. Może dlatego to zaproszenie i taka chętna zgoda na przyjazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni z uporem maniaka reklamuje Pana Palikota. Zawsze na pierwszej stronie, a to na rusztowaniu, a to z penisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wszystko kit. Jeżeli rozmowa z agentem była, proszę podać nazwisko. Wszyscy w branzy wiedzą, że Woody Allen - NIE MA AGENTA. Ten bowiem... zmarł. Gdzie więc rozmawiano? Na cmentarzu? Nie róbcie z Czytelników idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysoki, najlepiej zrób sobie zdjęcie jak liżesz tylek paligłupowi, też złapiesz plusa i jednocześnie zrobisz mu darmową reklamę, a o to przecież w tym temacie chodzi, żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sulisz, jak się nazywa agent Woody Allena, którego pan cytujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący brzytwy się chwyta,panie paligłupie a gdzie drogi,gdzie pana komisja/ Won z Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
Tonący brzytwy się chwyta,panie paligłupie a gdzie drogi,gdzie pana komisja/ Won z Lubelszczyzny
A my wcale nie chcemy tu Alena, my chcemy " normalności" ale cóż moze o tym wiedzieć to nadasane ZERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
Tonący brzytwy się chwyta,panie paligłupie a gdzie drogi,gdzie pana komisja/ Won z Lubelszczyzny
A my wcale nie chcemy tu Alena, my chcemy " normalności" ale cóż moze o tym wiedzieć to nadasane ZERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
To se wybuduj lotnisko na swojej działce obok swojej chałupy, nie bedziesz miał miękkich nóg.
I co mamy jeszcze sobie wybudowac sami procz lotniska? Baseny, stadiony, drogi, obwodnice, autostrady i jeszcze co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ro napisał:
Dziennik Wschodni z uporem maniaka reklamuje Pana Palikota. Zawsze na pierwszej stronie, a to na rusztowaniu, a to z penisem
Bo to jedyne argumenty, jakie poseł posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy palikot ma udzialy w dzienniku? Blazen z kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowlany napisał:
I co mamy jeszcze sobie wybudowac sami procz lotniska? Baseny, stadiony, drogi, obwodnice, autostrady i jeszcze co?
Może ja mam to wybudować?? Najłatwiej się buduje tam gdzie się samemu nie mieszka, bo wtedy mnie to nie dotyczy. Dla tych co uważaja, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, proponuję by odcięli sobie gaz, prąd, wodę i przeniesieli sie do zmiemianek( skoro do wszystkiego można się przyzwyczaić). Mnie bezpośrednio dotyczy temat budowy lotniska w Świdniku, bo przecież o nie chodziło w artykule a nie o Woodego. I nie podoba mi się gdy ktoś chce je wybudowac moim kosztem. W Polsce jest jakiś dziwny trend, państwo chce wybudować owszem, ale cudzym kosztem, a na to mojej i wielu innych zgody nie będzie, choćby cała sprawa miała trafić do UE i do Trybunału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...