Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byt ksztaltuje odbyt. Niesamowite zainteresowanie tymPanem.Moze napisze jak sie wyproznia i czy wiatry odchodza. Ego wieksze od d.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To on jeszcze nie siedzi za przekręty w "raju podatkowym"??? Lepiej niech odkłada jednak tkankę tłuszczową, bo w więźniu też nie najlepiej karmią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne,że ja mam identyczną przypadłość,pomimo że z Palikotem nie mam nic wspólnego.Ale współczuję mu,bo mnie gnębią te same istoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tej diety rozumu mu nie przybyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak - pacjentom kasza jaglana, a najlepiej sama woda. To ich bardzo szybko i skutecznie odchudzi. Jak już nie będzie w szpitalach pacjentów, to jakiś dobroczyńca z Antyli Holenderskich wybawi rząd i przejmie puste obiekty szpitalne. Żeby budżet uwolnić od kosztów utrzymywania zbędnego mienia jak sugerowała nieszczęśliwa posłanka Sawicka. Niech Palikot pozostałym zafunduje "małpeczkę", najlepiej z rana, w południe i wieczorem - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś lek na alergię na Palikota? Jak ktoś wie , proszę o informację.... Jak widzę niemal codziennie tego błazna , czy to na łamach gazet, czy telewizji, to jego wizerunek działa na mnie , jak czerwona płachta na byka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANUSZ jedz więcej zieleniny BŁONNIKA bo do końca wakacji będziesz jadł kwiatków korzonki A TAK NAPRAWDĘ TO ZA MAŁĄ MASZ ALERGIE NA KACZKI I RYDZE ,jestem na dobrej drodze na wynalezieniu szczepionki na tą plagę!!!.O wynikach powiadomię słuzbę zdrowia i sanepid. .A tak w nawiasie(coś Ciebie nie widać ?) jesteś na wakacjach? Zyczę przyjemnego wypoczynku w Dubaju,jak by PISUARY nie wiedziały gdzie to jest to w AFRYCE!!!.i niech DUPĘ!!!, ściska Bogatemu Wszystko Wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. POZDRAWIAM WIELBICIEL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katia napisał:
Czy jest jakiś lek na alergię na Palikota? Jak ktoś wie , proszę o informację.... Jak widzę niemal codziennie tego błazna , czy to na łamach gazet, czy telewizji, to jego wizerunek działa na mnie , jak czerwona płachta na byka....
katia... Powinno być na KROWĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Od tej diety rozumu mu nie przybyło.
Obserwator,... zebyś Ty miał tyle rozumu to byś miał własny blog i siedział w ławie poselskiej i wypoczywał na Kanarach, wyspach !, bo PiSuary nie wiedzą,mylą z kontrolą biletów,a nie pisał pierdoły.Jak byś nie wiedział to jest Stańczyk 21 wieku.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAXOWI pod rozwagę! Stwierdzeniem, że Palikot jest stańczykiem XXI w. chyba mu ubliżasz. Niektórzy już dostrzegli u niego przebłyski geniuszu na miarę Nikodema D. Mało tego - po dość długich poszukiwaniach - odkryto, że jest ponoć jakiś intelektualista w PO. Jeden, ale w trzech osobach - z francuska zwany Janusz-Stefan-Pierre de^Olniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, dzięki za wskazania całkowicie ma Pan rację. Jak zwykle inteligentny, a jednocześnie poważny i dowcipny.Gratuluję formy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roznica pomiedzy poslem ,a jego elektoratem. Posel je kilka jajek,miesa do woli i cztery steki by schudnac. Przemieszcza sie uzywajac protez na zdrowe nogi czyli samochodu czy samolotu. Elektorat zadowoli sie jajkami na twardo ,salcesonem no moze jeszcze nalewka poniewaz na malpki nie moze liczyc codziennie. Ps,Stanczyk byl blaznem krolewskim,ktory zartem podpowiadal krolowi najlepsze polityczne czy spoleczne rozwiazania problemu. Polakow nie stac jest na utrzymanie posla blazna przy dworze Premiera Tuska.ON JEST MADRZEJSZY OD TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...