Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikotowcy chcą mistrza ceremonii na świeckie pogrzeby

Utworzony przez Obojętny, 21 lutego 2013 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Kto wam broni mistrza czy też ostatniego na pogrzebie. Nikt nikomu nic nie narzuca. Weźcie sobie mistrza pochowajcie RPP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej słuszna inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodarka się wali a oni pogrzebami się zajmują.... zamiast do roboty się zabrać, a z dziennika to robie się tabloid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie, pomysł sprawiedliwy. Ale z tego co wiem to jak ksiądz odprawia pogrzeb to bierze kasę i tego nie sponsoruje miasto. Czyli tutaj też będzie płacić rodzina a nie miasto? Tu też coś na temat: http://www.itvl.pl/n...zeby-w-lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze jeszcze niech będzie wypozyczlnia wibratorów???? Oj psy szczekaja ale nie wiedzą za czym!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.C. Undertaker
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem, ja wiem, Feliks Nowak z "Klanu", świetnie się sprawdza w roli laudatora , a już zupełnie serio - w tak dużym mieście potrzebna jest taka osoba, popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to wgl za tytul jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tym bezkręgowcom od Palikota chodzi - jest przecież zasiłek pogrzebowy, jeden z tych pieniędzy zapłaci księdzu, a drugi jak chce wynajmie sobie tego "świeckiego mistrza ceremonii", więc dlaczego pogrzeby ateistów miałby być dodatkowo sponsorowane przez wszystkich pozostałych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za napisał:
Jak najbardziej słuszna inicjatywa.
pod warunkiem że zapłacą za to palikociarze z gigantycznej dotacji jaką przytuliła paria palikota. W przeciwnym razie należy to uznac jak zwykłe miałczenie albo ujadanie. Ba nikt nie domaga sie by za ksiedza na pogrzebie płacił urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LK napisał:
O co tym bezkręgowcom od Palikota chodzi - jest przecież zasiłek pogrzebowy, jeden z tych pieniędzy zapłaci księdzu, a drugi jak chce wynajmie sobie tego "świeckiego mistrza ceremonii", więc dlaczego pogrzeby ateistów miałby być dodatkowo sponsorowane przez wszystkich pozostałych.
pewnie juz chcą przygotować fuche dla Kabarecińskiego lub jakiegoś klauna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest np. w krajach skandynawskich oraz w Holandii i Szwajcarii. Byc moze rowniez w innych krajach rowniez.Nie widze zadnej zawilosci i zlej woli. Zlikwidowanie nauki tzw. religii w szkolach pozwoliloby panstwu polskiemu zaoszczedzic sume przekraczajaca 1 mld. zlotych! maly procencik z tej kwoty pokryje wszelkie koszta zwiazane z mistrzem ceremonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, wystarczy trochę czarnego materiału na przyodziewek, na głowę rogi, w ręce widły i już mają swojego mistrza ceremonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupozawracanie. Świeccy mistrzowie ceremonii istnieją, a kontakt do nich może znaleźć każdy posługujący się komputerem. Nie widzę powodu, by mieli być zatrudniani w budżetówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, urząd nie apewnia mistrza ceremoni wyznaniowego więc dlaczego ma zapewniać świeckiego? Jeżeli będzie świecki to w ramach równouprawnienia urząd powinien zapewnić też wyznaniowego np. księdza. Albo jest albo nie ma, a nie jest dla jednych a dla innych nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaret pierwsza klasa, najlepiej powołać nowy urząd w ramach ograniczenia biurokracji i zatrudnić Rodzinę Ruchu Palikota i do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka osoba może byc, czemu nie, ale niech nie będzie to kolejna osoba utrzymywana z publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spotkałem urzędnika, który nawet po przeszkoleniu nadawałby się na mistrza świeckich pogrzebów. Poziom takich uroczystości upadłby na twarz. Coś mi się widzi, że po adoptowaniu katolika Kwasniewskiego Ruch Palikota chce zrobić prezent kościołowi. Dywersja!!! Czułem, że Palikot założył maskę antyklerykalizmu. Kolejne pomysły jego partii tylko mnie w tym utwierdzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wpisałam wyrażenie " Mistrz Ceremonii Pogrzebowej Lublin" do google. W Lublinie jest Pan Mirosław Nadratowski który takie pogrzeby prowadzi i z tego co wyczytałam na jego stronie nie ma żadnego problemu z zamówieniem usługi. Jest numer telefonu, nip , wszystko. Jeśli ktoś chce mistrza ok, ale sam za niego zapłaci tak jak inni za księdza. Chcą mistrza do urzędu ok, ale niech dadzą etat skiędzu katolickiemu, popowi prawosławnemu i wszystkim pastorom różnych wyznań. Czemu nie? Zamiast wypłacać diety posłom i dotować partię Palikota można zapłacić im wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...