Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lukoil jest tani i porządny, nie leją syfu jak na stacjach Tesco i innych takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstaw jakieś analizy czy potwierdź czymś swoją wypowiedz na temat paliwa na Tesco czy tak aby piszesz bo piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Orlen w Świdniku znów podniósł ceny. Różnica na litrze gazu między Orlenem w Lublinie, a w Świdniku to już będzie blisko 20 groszy chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaz w ciągu 4 dni podrożał ponad 15 groszy co wy wypisujecie a na stacji mówią że kolejne 15 podrożeje w ciągu paru dni tak więć z 1.49 już na 1.69 pod***ył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eMila na leczynskiej. Dobre i tanie paliwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do paliwa z tesco po części się zgadzam z KarolaD. Dużo jeżdzę i zawsze tankuję się do pełna więc mam punkt odniesienia. Kiedy zatankuje paliwo orlen albo shell (takie mam po drodze) to na około 40l przejeżdżam ponad 600km natomiast na paliwie z tesco nigdy nie udało mi się przejechać więcej niż 550. Jeżdzę stałą tę samą trasę więc to spalanie nie powinno się prawie wcale różnić. Jednak nigdy nie odczułęm jakiegoś braku mocy podczas jazdy na paliwie tesco, jednak tak duża różnica w spalaniu powoduje że mimo iż paliwo jest tańsze to bardziej opłaca się tankować na markowej stacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi rycerze w tym Pisie na ustach bóg, sprawiedliwość, prawo, rodzina a poseł pisowski po hotelach prostytutkę pukał i jeszcze za usługę nie chciał płaciś. csgo4sale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...