Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pamiętaj o 500 plus. 9 tys. rodzin nie złożyło jeszcze wniosków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2017 r. o 20:52 Powrót do artykułu
PANIE toma PEWNIE BYLI ZBYT PIJANI BY NAPISAĆ WNIOSEK DLACZEGO PODATKI NA KTÓRE CIĘŻKO PRACUJĘ SĄ PRZEZNACZANE NA ALKOHOL DLA PATOLOGII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podrzucę Ci Patologio dziecko i położę na stół 5 stów. A ty w tym czasie zaopiekujesz się nim, nakarmisz, ubierzesz, pomożesz w lekcjach, dasz kieszonkowe, oplacisz komitet rodzicielski...itd. I może wówczas bałwanie zrozumiesz, że do tej pory to ty byłeś patologią, na którą dzietna rodzina placiła wyższy podatek. Bo prseciesz te wszystkie rzeczy kupione dziecku są obłożone podatkiem VAT i to z górnej półki. Więc żłób ten alkohol i nie wkurzaj Polaków. Mam wielki szacunek do dzietnych rodzin. Podjęli się ich wychowania pomimo POwskich żuli, którzy promowali zapaść demograficzną w Polsce. Za 500 zł już robię dziecko, ale nie ja chcę tych pieniędzy, lecz szukam takich pajaców jak ty, by je wyplacić. Niestety ta kwota to nie zarobek. Ba! Nawet nie pokrywa pelnych kosztów utrzymania dziecka. Ale! Ułatwia życie. Chociaż i tak takie ścierwo jak Ty lemingu łatwiej przeżyć z 2000zł pensji bez dziecka, jak za 2500zł z dzieckiem. No, ale wiemy, że PO nie potrafi liczyć. Za to doskonale kraść. Nie żal mi pieniędzy na POLSKIE DZIECI, które w przyszłości zarobią na nasze emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać te 500 a nie jakieś wnioski skłądać co roku. Oszuści !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mam dać jeść swojemu dziecku bo ono jako jedynak nie należy mu sie 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupki PO-PSL nie powinni korzystać z 500+ - dlaczego, BO GŁOSOWALI PORZECIWKO TEMU WSPARCIU RODZIN I TWIERDZILI, ZE KASA SIE NIE ZNAJDZIE - WYPAD Z PO-PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie martwcie się o opóźnienia w składaniu wniosków. Wytrzeźwieją, to i złożą... Należnych mi 1000 pln. na pewno nie odpuszczę tak długo, jak długo będą szastać moim podatkiem! A dzieci z zaoszczędzonymi pieniędzmi zrobią, co im się podoba. Chociażby na WOŚP pana Owsiaka oraz zabawy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO ja czekam właśnie! zaraz zacznie się drugi rok oczekiwania na decyzję ,Ciekawe ile jeszcze minie miesięcy zanim coś dostanę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durne lemingi, zamiast pomagać debilom z PO, to ich dołują. Może przeoczyli nowe wytyczne. Obecnie 500+ jest cacy i jeszcze więcej dadzą. A co im szkodzi. Obietnice zawsze im wychodziły. Co do jedynaków, to oni też są objęci programem 500+. Niestety tylko te biedniejsze, a nie wszystkie. Ale kto będzie plakał za lemingami? Lemingi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz czekał jeszcze z kilkanaście lat. Wniosku nie składa się w siedzibie geniusza ekonomicznego Petru. No i trzeba napisać go w poprawnej polszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ to jest to i życie staje się piękniejsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo muszą najpierw wytrzeźwieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podrzucę Ci Patologio dziecko i położę na stół 5 stów. A ty w tym czasie zaopiekujesz się nim, nakarmisz, ubierzesz, pomożesz w lekcjach, dasz kieszonkowe, oplacisz komitet rodzicielski...itd. I może wówczas bałwanie zrozumiesz, że do tej pory to ty byłeś patologią, na którą dzietna rodzina placiła wyższy podatek. Bo prseciesz te wszystkie rzeczy kupione dziecku są obłożone podatkiem VAT i to z górnej półki. Więc żłób ten alkohol i nie wkurzaj Polaków. Mam wielki szacunek do dzietnych rodzin. Podjęli się ich wychowania pomimo POwskich żuli, którzy promowali zapaść demograficzną w Polsce. Za 500 zł już robię dziecko, ale nie ja chcę tych pieniędzy, lecz szukam takich pajaców jak ty, by je wyplacić. Niestety ta kwota to nie zarobek. Ba! Nawet nie pokrywa pelnych kosztów utrzymania dziecka. Ale! Ułatwia życie. Chociaż i tak takie ścierwo jak Ty lemingu łatwiej przeżyć z 2000zł pensji bez dziecka, jak za 2500zł z dzieckiem. No, ale wiemy, że PO nie potrafi liczyć. Za to doskonale kraść. Nie żal mi pieniędzy na POLSKIE DZIECI, które w przyszłości zarobią na nasze emerytury.
 Ha, ha, ha za 500 zł to i obrażać można innych a jeszcze anonimowo! Ja swoje dzieci wychowałam, posłałam do dobrych szkół, dałam jak ty to piszesz kieszonkowe, bez pieniędzy od innych podatników. Doskonale wiem ile to kosztuje, ale po to się żyje, uczciwie pracuje, aby realizować swoje życiowe cele. Pisanie, że inni to patologia, ścierwa to świadczy o niskim poziomie piszących, ale jak ktoś nie ma szacunku dla siebie, to również nie ma go dla innych.  Myślę, że zajadłość polityczna i wiara w rozdawnictwo to nie ta droga, kiedyś skończy się kasa, za którą kupuje się wygrane wybory.... Za Gierka też było cacy, tylko, że to cacy było na kredyt i w końcu pierdyknęło z wielkim hukiem! Nie traktuj swoich dzieci jako wielkie uciemiężenie, na które musisz ciężko pracować, bo los bywa przewrotny i potrafi płatać figle.  A na swoją emeryturę to zarób osobiście.  Tak na marginesie to zastanawiam się ile płacą takim agitatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto nazywa polską rodzinę patologią zasługuje na miano ścierwa. Ja nie muszę takim padalcom odpowiadać inaczej jak na to zasłużyli. Polityka "prorodzinna" poprzedników jasno pokazała, że odbieranie ludziom pieniędzy i dzieci skutkuje jednym... emigracją i niżem demograficznym. Za marne 500zł zalatwiono to, czego za 2500zł dla rodzin zastępczych i 6000zł dla domów dziecka PO i ZSL nie podołali. Ktoś kto krytykuje 500+ nie ma pojęcia o makroekonomii stosowanej w cywilizowanej Europie. Latami PO karmiło nas informacjami, że w Anglii rodzą Polki. Dlaczego? Bo miały pracę i... nikt ich nie obciążał podatkami za posiadanie dzieci. Otóż tak te 500zł, a własciwie 400zł po odliczeniu (obniżonego podatku przez dotrzymującego zawsze słowa Tuska) 23% vatu. I tak w wroci w formie podatku, ale wesprze lokalnych przedsiębiorców. To jest majsersztyk, ktory Niemcy zastosowali, gdy nam wmawiano Zieloną Wyspę. Niemcy w złej koninkturze wpompowali mnostwo Euro do niemieckich rodzin, a u nas? Grabiono to co Gierek i poprzednicy wypracowali. Długi Gierka już dawno spłacono, a jak widać po samej HGW, sporo jeszcse zostało do rozkradzenia. A propos tamtych czasów. Pamięta pani, by płaciła za obiady dla dziecka, pomoc dentystyczną? Niby nie 500zł. Ale za mniej jak 300zł nie wykupi pani obiadu w szkole. Prawda? No, ale to było za darmo i rozdawnictwo. Z tą różnicą, że obecnie ponad 90% dzieci ma próchnicę, a mi pierwszy ząb zepsuł się w liceum za "wolnej" Polski. Może pani pisać bajki jak cudownie wychowywało się dzieci za Tuska, gdy dzieci już studia pokończyły. A za Tuska to podniesiono vat na ubranka dziecięce i zabawki. Gratuluję i życzę niepowodzenia w przyszłorocznych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ktoś kto nazywa polską rodzinę patologią zasługuje na miano ścierwa. Ja nie muszę takim padalcom odpowiadać inaczej jak na to zasłużyli. Polityka "prorodzinna" poprzedników jasno pokazała, że odbieranie ludziom pieniędzy i dzieci skutkuje jednym... emigracją i niżem demograficznym. Za marne 500zł zalatwiono to, czego za 2500zł dla rodzin zastępczych i 6000zł dla domów dziecka PO i ZSL nie podołali. Ktoś kto krytykuje 500+ nie ma pojęcia o makroekonomii stosowanej w cywilizowanej Europie. Latami PO karmiło nas informacjami, że w Anglii rodzą Polki. Dlaczego? Bo miały pracę i... nikt ich nie obciążał podatkami za posiadanie dzieci. Otóż tak te 500zł, a własciwie 400zł po odliczeniu (obniżonego podatku przez dotrzymującego zawsze słowa Tuska) 23% vatu. I tak w wroci w formie podatku, ale wesprze lokalnych przedsiębiorców. To jest majsersztyk, ktory Niemcy zastosowali, gdy nam wmawiano Zieloną Wyspę. Niemcy w złej koninkturze wpompowali mnostwo Euro do niemieckich rodzin, a u nas? Grabiono to co Gierek i poprzednicy wypracowali. Długi Gierka już dawno spłacono, a jak widać po samej HGW, sporo jeszcse zostało do rozkradzenia. A propos tamtych czasów. Pamięta pani, by płaciła za obiady dla dziecka, pomoc dentystyczną? Niby nie 500zł. Ale za mniej jak 300zł nie wykupi pani obiadu w szkole. Prawda? No, ale to było za darmo i rozdawnictwo. Z tą różnicą, że obecnie ponad 90% dzieci ma próchnicę, a mi pierwszy ząb zepsuł się w liceum za "wolnej" Polski. Może pani pisać bajki jak cudownie wychowywało się dzieci za Tuska, gdy dzieci już studia pokończyły. A za Tuska to podniesiono vat na ubranka dziecięce i zabawki. Gratuluję i życzę niepowodzenia w przyszłorocznych wyborach.
Troszeczkę się pogubiłaś pisząc, że za Tuska swoje dzieci wychowałam, aż tak szybko nie urosły - bylo to parę dekad temu. Obiady w szkołach nigdy nie były za darmo, chyba, że dla bardzo biednych. Pomoc dentystyczna dzisiaj jest również na ubezpieczenie i się za nią nie płaci. Próchnica u dzieci to niedbalstwo rodziców - brak higieny, złe odżywianie itp. Podsumowując, gdyby nie prezes, dzieci by poumierały z glodu, szok. Z życzeniami niepowodzenia zgadzam się całkowicie, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że obiady w szkole były za darmo w prl. nikt nie był pominięty na stołówce. była nawet specjalnie duża przerwa na spożycie posiłków. a skoro pani nie zna tematu ubóstwa wśrod dzieci i odbierania dzieci rodzicom, bo pracowali za najniższą krajową?! to znaczy, że pani zna obecnie stworzone przez prezesa. no i gratuluję wyśmienitej opieki zdrowotnej tzw. nfz. ale niestety ma pani demencję. naprawdę skorzystała pani z "darmowej" wizyty u dentysty? to za***ę panią, ale na znieczulenie nie ma co liczyć, o białym wypełnieniu nie wspomnę, a u dziecka znajomej już po 8 m-cach plomba wypadła. a z wlasnego doświadczenia? udałemmsię z żoną na czyszczenie zębów. tym razem "za darmo" w ramach usług nfz. Żona wyszła po... 10 minutach?! ja ciut dłużej, bo pani usilnie namawiała mnie na zrobienie 4 zębów. każdy, kto czyści zęby z kamienia wie, że w 10 minut całe g... można zrobić. nfz nie uwzględnia piaskowania?! efekt? ponad pół godziny czyszczenia prywatnie za 120zł. u mnie dodatkowo tylko dwa zęby do zrobienia. tak działa "bezplatna" usługa dentystyczna. mam nadzieję, że uda się wprowadzić dentystów do szkół. to wstyd, by w panstwie rozwiniętym dzieciaki miały ubytki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podrzucę Ci Patologio dziecko i położę na stół 5 stów. A ty w tym czasie zaopiekujesz się nim, nakarmisz, ubierzesz, pomożesz w lekcjach, dasz kieszonkowe, oplacisz komitet rodzicielski...itd. I może wówczas bałwanie zrozumiesz, że do tej pory to ty byłeś patologią, na którą dzietna rodzina placiła wyższy podatek. Bo prseciesz te wszystkie rzeczy kupione dziecku są obłożone podatkiem VAT i to z górnej półki. Więc żłób ten alkohol i nie wkurzaj Polaków. Mam wielki szacunek do dzietnych rodzin. Podjęli się ich wychowania pomimo POwskich żuli, którzy promowali zapaść demograficzną w Polsce. Za 500 zł już robię dziecko, ale nie ja chcę tych pieniędzy, lecz szukam takich pajaców jak ty, by je wyplacić. Niestety ta kwota to nie zarobek. Ba! Nawet nie pokrywa pelnych kosztów utrzymania dziecka. Ale! Ułatwia życie. Chociaż i tak takie ścierwo jak Ty lemingu łatwiej przeżyć z 2000zł pensji bez dziecka, jak za 2500zł z dzieckiem. No, ale wiemy, że PO nie potrafi liczyć. Za to doskonale kraść. Nie żal mi pieniędzy na POLSKIE DZIECI, które w przyszłości zarobią na nasze emerytury.
 Polak, katolik - wypisz wymaluj, jednak cos z patologi jest, słownictwo napewno. A bajki z emeryturami to dzieciom opowiadaj, może one uwierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 mln w skali roku ... a mozna by tymi pieniedzmi zapewnic ludziom prace lub polepszyc warunki leczenia ludzie nie chce RYBEK chcą wędek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekumatym przypominam,że najwiekszy odpływ Polaków za granice wypada na dorwanie sie pisiorów do władzy poprzednin razem ( nota bede długo sie nią nie nacieszyli) teraz sytuacja jest analogiczna. Także pisuary wpsierają polska emigracje - w myśl hasła niech wyjeżdzają i spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd wypełnił ich marzenia  Mają kasę z pie.rdolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-zSL powinno honorowo zrezygnowac z 500+ - DLACZEGo? Bo GŁOSOWALI przeciwko TEMU PROJEKTOWI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...