Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pamiętaj o Oli rozliczając PIT

Utworzony przez wel, 25 lutego 2012 r. o 17:23 Powrót do artykułu
nie no współczuje dziewczynie, bo faktycznie miała pecha i szkoda, ze w tak młodym wieku straciła tak wiele, ALE wielka patriotka w momencie kiedy to ma problem tak? wyjechała na emigracje, pewnie miała gdzieś kraj, a dopiero kiedy druga cudowna ojczyzna wypieła na nią dupę to wraca do korzeni, bo wie, że polacy naiwni kasę dadzą, amerykanie nie są aż tak hojni. myślę, że jest mnóstwo ludzi w polsce, którzy potrzebuja pomocy i to własnie im w pierwszej kolejnosci ja pomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wel napisał:
nie no współczuje dziewczynie, bo faktycznie miała pecha i szkoda, ze w tak młodym wieku straciła tak wiele, ALE wielka patriotka w momencie kiedy to ma problem tak? wyjechała na emigracje, pewnie miała gdzieś kraj, a dopiero kiedy druga cudowna ojczyzna wypieła na nią dupę to wraca do korzeni, bo wie, że polacy naiwni kasę dadzą, amerykanie nie są aż tak hojni. myślę, że jest mnóstwo ludzi w polsce, którzy potrzebuja pomocy i to własnie im w pierwszej kolejnosci ja pomogę.
no napewno miała gdzieś kraj w wieku 6 lat i zdecydowała, że kariere zrobi w innym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie czy miała zapięte pasy bo o tym nic nie wspomina a była jedyną osobą która ucierpiała w wypadku.Jej obrażenia wskazują na to że nie miała.Co więcej wydaje mi się że ma nad wyraz wygórowane wymagania ''Nie będę wiec miała środków na takie rzeczy jak m.in. przystosowanie mieszkania do wózka inwalidzkiego, kupno samochodu dostosowanego do przewozu osoby sparaliżowanej i na niezbędny sprzęt specjalistyczny pozwalający mi funkcjonować'' W Polsce również jest wielu utalentowanych chorych młodych ludzi,którzy nie mogą sobie pozwolić na takie udogodnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamerykanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież polonia amerykańska zebrała już ponad 38 tyś dolarow (to ponad 100 tyś złotych) jeszcze mało? Trzeba biedaków w kraju, na rzecz krórego nic sie nie zrobiło prosić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również uważam,że jest wiele osób prywatnych i instytucji działających na rzecz osób poszkodowanych czy chorych którzy bardziej potrzebują mojego wsparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wel napisał:
nie no współczuje dziewczynie, bo faktycznie miała pecha i szkoda, ze w tak młodym wieku straciła tak wiele, ALE wielka patriotka w momencie kiedy to ma problem tak? wyjechała na emigracje, pewnie miała gdzieś kraj, a dopiero kiedy druga cudowna ojczyzna wypieła na nią dupę to wraca do korzeni, bo wie, że polacy naiwni kasę dadzą, amerykanie nie są aż tak hojni. myślę, że jest mnóstwo ludzi w polsce, którzy potrzebuja pomocy i to własnie im w pierwszej kolejnosci ja pomogę.
Dokładnie mam takie samo zdanie-ja tez jestem po wypadku i mam rdzen rozwalony-poruszam sie tylko na wózku inwalidzkim-pracowałem w Polsce,płaciłem podatki i ubezpieczenia a jak sie połamałem to dostałem jakies groszowe odszkodowanie i rentę 950zł-mieszkam sam-opłaty czynszu,mediów i utrzymanie samochodu który mi jest niezbedny do zycia pochłaniają wszystko-kazda złotówke glądam dwa razy zanim wydam-duzo osób jest w podobnej sytuacj bo znam dużo takich na wózkach-niektórzy maja jeszcze gorzej bo maja renty socjalne i rodziny na utrzymaniu-im pomagać nie Amerykańcom-tam sie połamała-niech tam o rente i odszkodownie woła-w Polskiej kasie nie zostawiła ani złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
no napewno miała gdzieś kraj w wieku 6 lat i zdecydowała, że kariere zrobi w innym kraju... [/quote] [quote]no napewno miała gdzieś kraj w wieku 6 lat i zdecydowała, że kariere zrobi w innym kraju...
a czy ja napisałam, że ona sa to zrobiła w wieku 6 lat? nie, wtedy może i ktoś za nią zadecydował, ale fakt, jest taki, że tam się wychowała, tam jej rodzice pracowali, płacili podatki i składki na ubezpieczenie społeczne, tam im było dobrze, a jak Ameryka kopnęła ich w dupę przy odszkodowaniu, to zwracają się do polski, aby polscy podatnicy podarowali im kasę z podatku. No ludzie, na co dzień nasz rząd kopie nas w dupę i to ostro ale to nie powód aby jeszcze kopali nas tacy cwaniacy jak Ci ludzie z ameryki. Jest Polonia amerykańska? niech oni pomagają jak czują się solidarni. Ona ani jej rodzice dla kraju nic nie robią, a chcą pomocy jak im się bieda dzieje. Ja wolę pomóc takim osobom, jak ta która wpisała się wyżej, a takich osób jest bardzo dużo, w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA OWSIAKA DAJ DLA POWODZIAN DAJ DLA DZIECI NA OBIADY DAJ A GDZIE PAŃSTWO Z POJEBEM TUSKIEM NACZELE A JAK KOMUŚ W POLSCE COS SIĘ DZIEJE TO Z INNYCH PAŃSTW TO EURO LUB DOLARY PŁYNĄ DO TEJ OSOBY CIEKAWY JESTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie cale zycie mieszkasz i gdzie bedziesz tam pros o laske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie mam takie samo zdanie-ja tez jestem po wypadku i mam rdzen rozwalony-poruszam sie tylko na wózku inwalidzkim-pracowałem w Polsce,płaciłem podatki i ubezpieczenia a jak sie połamałem to dostałem jakies groszowe odszkodowanie i rentę 950zł-mieszkam sam-opłaty czynszu,mediów i utrzymanie samochodu który mi jest niezbedny do zycia pochłaniają wszystko-kazda złotówke glądam dwa razy zanim wydam-duzo osób jest w podobnej sytuacj bo znam dużo takich na wózkach-niektórzy maja jeszcze gorzej bo maja renty socjalne i rodziny na utrzymaniu-im pomagać nie Amerykańcom-tam sie połamała-niech tam o rente i odszkodownie woła-w Polskiej kasie nie zostawiła ani złotówki.
Mądry wpis! -w sumie nie tylko Ty tak masz... Wielu ludzi cierpi i też nie mają śmiałości żebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście okropni. Ciekawe czy jakby wam stało się coś takiego to czy szukalibyście pomocy tylko w Polsce? Przekazanie 1% jest dobrowolne i każdy może zdecydować komu je dać. Nie ma nic złego w tym, że dziewczyna prosi o pomoc. Skąd w ludziach tyle nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...