Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakieś 30 lat temu chciałem załapać się na statystę do jakiegoś filmu, którego później nie widziałem a nagrywany był na Majdanku. potrzebowali statystów na wiźniów i trupów. Nie załapałem się na szczęście, bo później obserwowałem tych co się załapali. Hahaha, ja pi...ę, jaki koszmar. Poczuli się na prawdę realistycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedz  Jandy powinna dac duzo do myslenia wlodarzom Lublina .Pozdrawiam Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tu się nie zmienia od stu lat,haha lemingi z lublina POprostu święta prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem, że wczoraj na stacji stał zabytkowy pociąg :) Rzadkość teraz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś 30 lat temu chciałem załapać się na statystę do jakiegoś filmu, którego później nie widziałem a nagrywany był na Majdanku. potrzebowali statystów na wiźniów i trupów. Nie załapałem się na szczęście, bo później obserwowałem tych co się załapali. Hahaha, ja pi...ę, jaki koszmar. Poczuli się na prawdę realistycznie
  Raczej (z szacunku do pomordowanych) nie wypadało by uzywać stwierdzeń "Ha Ha...".... Nie zachowuj się jak prostak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, że w mieście coś się dzieje. Fajnie, że udaje się coś zrobić, wybudować, ściągnąć filmowców. Mimo że pis ciągle chce hamować rozwój miasta w imię zasady cel uświęca środki, a celem jest przejęcie władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadki szmatki... lepiej napiszta ile wam zapłacili za to statystowanie, że chciało wam się tak męczyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...