Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem dlaczego Papierz nie pozdrowił pana Slawka Tulajewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sie Tułajew pół dnia zajmuje..brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostając w tematyce latania, (bez)radnyTupolew jak zwykle wzniósł się na szczyty głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie wiem tym bardziej ,że o prezesie jedynej sprawiedliwej też nie wspomniał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utwórzmy Komisje śledcza do spraw przelotu Papierza. Najpierw w Lubelskim Ratuszu potem w Sejmie niech Ojciec Partii Jarosław I Sprawiedliwy i Antoni nie zawsze prawdę mówiący będą z tego korzyści czerpać. Dajcie spokój Ludzie wszyscy Papierze majątek Rzymu w testamenta zapisywali Państwu z którego pochodzili tylko nasz nie bo....... ? Benedette abdykował a Fransisko odda do domu skarby Watykanu a wy mi w niebo karzecie zerkać. zastanówcie sie bo Konstytucja RP mówi ze jesteśmy państwem świeckim a ja uważam że kościelnym bo dobrze nie pierne a mój proboszcz wie że sie zesdrałem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sie Tułajew pół dnia zajmuje..brawo.
za pieniądze podatników ale Partia Idiotów Sfrustrowanych ma monopol na ojaca Rydzyka i Mocherowy zwiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tupolew jak zwykle z głową w chmurach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlatego franek dziś tak wysoko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki radny, jak i jego elektorat... Najzabawniejsze w tym jest to, że ten gamoń nie wstydzi się własnej głupoty ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sie Tułajew pół dnia zajmuje..brawo.
minął się z powołaniem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam, widziałam jak Franek stał na skrzydle i machał Polską flagą i wołał do nas - Nie lękajcie się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew wypatrywał na niebie telegramu od Papieża, a tu się okazało że Papież go wcale nie zna  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego Papierz nie pozdrowił pana Slawka Tulajewa
nie Sławaka tylko Sylwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to napisał sobie na swoim twiterze i w czym problem? dziennik wschodni powoli zamienia sie w wupe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to napisał sobie na swoim twiterze i w czym problem? dziennik wschodni powoli zamienia sie w wupe.
ale patrzyl w lubelskie niebo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamien ci przywiozlem z Jeleniej Góry - Jak to z Jeleniej? - Z Jasnej oczywiscie. Ty wiesz kto po nim stapal :-)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego Papierz nie pozdrowił pana Slawka Tulajewa
Bo to był PAPIEŻ a nie papierz. Czaisz?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny, warto też czasem się przebadać u psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot mamy radnego co zamiast pracować ogląda pierd..ły w intrnecie. Tułajew cymbale ile ty masz lat. Weź się do porządnej pracy. Ale jak pamiętam z osiedla zawsze miałeś dwie lewe ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to szczęście niepojęte, leciał nad nami, pozdrawiał, dał w opiekę cały naród i kraj, wzruszyłem się, może zbyt łatwo, czym Mu się odwdzięczę ?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...