Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to już księża chcą całkowicie przejąć opiekę nad dziećmi od urodzenia, bo takie dziecko nie powie, że jest molestowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale publiczny tak jak dom publiczny? Zaplacisz i skorzystasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że Megan Markle bardzo przytyla po porodzie i nie może schudnąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest od samego początku jedna wielka bzdura. Budują całkiem niepotrzebny kościół (w okolicy są inne) kosztem szkoły, która w takiej postaci nie obsłuży nawet kawałka tego osiedla. Co to jest 600 uczniów jak potrzeby na Węglinie Południowym na dziś już są kilka razy wyższe a przecież kolejne bloki wciąż się budują jeden za drugim. Na 4 zmiany będą się uczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Publiczny" bo bedzie finansowany przez podatnikow ale juz niepubliczny bo beda tam jedynie wybrane przez "ksiunca" proboszcza dzieci "z porzadnych katolicko-PiSowskich rodzin";p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście udało mi się wcześniej sprzedać mieszkanie na Jaspisowej. Współczuję mojemu nabywcy tego sąsiedztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze powtarzałem, ze najwązniejsza w tym biznesie jest co? nie duszyczka,tylko nieruchomość, nie kupiona tylko darowana,no kupiona za 1% a potem cele religijne, czyli geszefty oparte o dotacje państwowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i małymi kroczkami, bez podatków-bo na cele kultu religijnego, przejmiemy was, durni obywatele grodu............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy napisałam, że najpierw budują bloki mieszkalne, a póżniej sruuuuuuuuuuuu między blokami kościółek, to wylała się na mnie fala hejtu, a teraz zobaczycie , okoliczni mieszkańcy co to znaczy kościół między blokami, mikrofony na dachu, od siódmej rano, psalmy będą śpiewane, dzwony co godzinę, różniste procesje  wokół bloków i pomiędzy, znam to z autopsji...................... mieszkania stracą na cenie, w tak upierdliwym sąsiedztwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żłobki i przedszkola to rząd powiniej budować, zamiast rozdawać 500+. Ja chce chodzić do pracy, ale mojemu dziecku żłobek nie przysługuje , więc płace 1200 zł za prywatny. Chore !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przy szkole będzie boisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha wszędzie się wcisnie i nawet g...wno poświęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przymusowy celibat - zakaz małżeństw to antybiblijna nauka, bo Nowy Testament tak mówi : ""Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przyzwoity, gościnny, dobry nauczyciel, (3) nie oddający się pijaństwu, nie zadzierzysty, lecz łagodny, nie swarliwy, nie chciwy na grosz, (4) który by własnym domem dobrze zarządzał, dzieci trzymał w posłuszeństwie i wszelkiej uczciwości, (5) bo jeżeli ktoś nie potrafi własnym domem zarządzać, jakże będzie mógł mieć na pieczy Kościół Boży?" - 1 list do Tymoteusza 3:2-5, biblia warszawska _____ tzw księża żyjący w związkach pozamałżeńskich żyją w grzechu i w takim stanie idą drogą na potępienie. Oby porzucili grzechy, zobaczyli fałsz KRK i jego błędne nauki i opuścili tą zwodniczą organizację __________ GOOGLE : " Biblijne dowody że czyściec jest bluźnierstwem - fałszywe bilety do nieba część 2 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk chce tanio otworzyć nowy żłobek? Od początku był kościelny więc niech taki pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale news... już od dawna wiadomo, że miał być żłobek. Brawo proboszczu! Tak trzymać. Żłobek potrzebny dla naszych dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swego czasu na Wrotkowie przy ul. Fulmana nowo powstała parafia miała wybudować dom dziennej opieki dla seniorów następnie przedszkole i na końcu kościół .Tereny nie odpłatnie przekazało miasto . I co z tego wyszło .Kościół stoi i TYLE. Ot taki przekręt kościoła.Wydaje mi się że tu też kościół widzi jakiś interes dla siebie,Jak to mówią "ideologie można dorobić do wszystkiego w czym się widzi interes" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy napisałam, że najpierw budują bloki mieszkalne, a póżniej sruuuuuuuuuuuu między blokami kościółek, to wylała się na mnie fala hejtu, a teraz zobaczycie , okoliczni mieszkańcy co to znaczy kościół między blokami, mikrofony na dachu, od siódmej rano, psalmy będą śpiewane, dzwony co godzinę, różniste procesje  wokół bloków i pomiędzy, znam to z autopsji...................... mieszkania stracą na cenie, w tak upierdliwym sąsiedztwie
Kolejny imigrant (czyżby z Biskiego Wschodu) po partackim kursie języka polskuego - wypada odróżniać głośnik od mikrofonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisać głupot urzędasy, do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest odwrotnie. To miasto sponsoruje wszystko, przy kościele stoi tablica "budynek wielofunkcyjny" ale najpierw musieli zacząć od kościoła i plebanii, a szkoła i przedszkole . Na dodatek przedszkole mogłoby być bliżej Berylowej (kwestia szerszej drogi , zatrzymywanie się rodziców autami, wysadzanie dzieci , odprowadzanie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...