Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Władzom zabrakło wyobraźni, budując taki obiekty bez wystarczającej ilości miejsc parkingowych. Broniący władzy, mówicie że "koło stadionu jest parking"...? w Świdniku też...! Jeszcze lepszą radą jest żeby zostawić auta w domu i z buta... lub autobusem! Czy wypowiadając takie rady ktoś zastanowił się że duża część gości jest z innych miast i nie zna Lublina więc nie wie że "niedaleko" i że w ogóle można parkować koło stadionu...! Najlepiej ładować mandaty, zawsze coś wpadnie do pustej kasy miasta...? Oczywiście jestem przeciwnikiem "dzikiego" parkowania (zastawiania, rozjeżdżania trawników itp) ale zastanówcie się gdzie leży podłoże problemu a nie widzicie czubek problem! Takie imprezy przynoszą miastu chwałę i pieniądze a władza co robi... to już wiecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B, ściana wschodnia... nie dziwi już nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybudowano to co mamy ale dlaczego nie załozono iluś tam szczęk nie wypisano setki czy dwóch mandatow za lamanie przepisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parking przy targach nikt się nie pchał bo bilet kosztował 20 zł X4 dni to 80 zł za sam parking. W okolicy były miejsca na bezpłatnych parkingach, ale jak ktoś nie zna okolicy, o z powodu braku oznakowania wcale nie jest łatwo dojechać na miejsce. Tak naprawdę to jeszcze większość lublinian pewnie nie bardzo by się odnalazło po przebudowie okolicy i miało wiedzę, gdzie trzeba wjechać żeby zaparkować. Ja skorzystałem raz z ARENY LUBLiN, a drugi raz z parkingu przy Młyńskiej,ale żeby tam wjechać, zrobiłem rozeznanie dzień wcześniej. Gdybym był spoza Lublina pewnie bym z tych parkingów nie skorzystał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski nie wypisała im mandatu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski nie wypisała im mandatów?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...