Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkingowy będzie się tłumaczył z fałszerstwa

Utworzony przez qbas, 16 października 2011 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Zwykli ludzie już od dawna tak robią, polecam się bliżej przyjrzeć tym co "zaradni" lubinianie mają za szybą. i łapać tych oszustów. wystarczy zainwestować w długopis i darmowe parkowanie załatwione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzwoniłem do Straży Miejskiej i mówiłem o wyczynach parkingowych, to chcieli mnie ciągać po sądach. Dobrze, że w końcu sami złapali fałszerza na gorącym uczynku. Niech się jeszcze wezmą za mafię parkingową, o której działaniach dokładnie wiedzą, ale niewiele robią. My zwykli obywatele nie jesteśmy od łapania przestepców, możemy co najwyżej poinformować o nieprawidłowościach, a sami niech znajdą sposób na udowodnienie przestępstwa, a nie żądają tego od nas, tłumacząc nam, że takie jest prawo. Strażnik miejski jest funkcjonariuszem publicznym, jest chroniony przez prawo, a my biedne robaczki nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapali tylko jednego a drugi "parkingowy" stoi sobie na Krakowskim bezczelnie wciska zwłaszcza przyjezdnym używane bilety i nie mogą mu nic zrobić te patafiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Placu Dworcowym, gdzie bilety parkingowe dostepne są w budynku (tak mówi znak), chodzi sobie pan, bez żadnej plakietki i zbiera po 1,50zł... oni są wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e,ale nius ! A obszczany koleś z Krakowskiego jak kombinował tak kombinuje dalej.Ostatnio wyskoczył do mnie z takim wycieranym biletem,na żywca poprawiając poprzedni wpis.Ciekawe ile dziennie zbiera od frajerów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od lat tak robią i dopiero teraz ktoś zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byli chyba jacyś nowi, nieświadomi strażnicy - już od wielu lat i nawet dzieci o tym wiedzą, to normalna praktyka. A lubelscy strażnicy stawali na pogaduchy z tymi "biletowymi". Trzeba by chyba zwolnić tych nowych bo wprowadzają ferment !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...