Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkomaty nad Zalewem Zemborzyckim. Lepiej nie parkować tu na gapę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2019 r. o 08:18 Powrót do artykułu
I wy się dziwicie, że młodzi spier...ą z tego miasta?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest centrum miasta strefa parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest dyskwalifikacja za nierówną nawierzchnię i brak wyznaczonych miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to nawet nie wiadomo jaką ma powierzchnię ten parking i dokąd sięga Strada opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okradajo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, przynajmniej bractwo nie rozjezdza lasu i nie wyrzuca prezerwatyw przez okno auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skądś te 16 tys. zł miesięcznie na pensję kolegi Żuczka, Komorskiego trzeba wytrzasnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś późno ten news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać aby zobaczyć kolejkę do parkomatu jak przyjedzie kilkadziesiąt zawodników na zawody wędkarskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Może jeszcze niech się zajmą nielegalnym parkowaniem. Tłuste i brzuchate Janusze wszystko rozjadą swoimi samochodami. Na kupno stać ale już na serwis czy parking nie. Na całym świecie są opłaty za parkingi. I to dużo wyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkowanie na klepisku, a opłata jak w nadmorskim kurorcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można przyjechać rowerem lub MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo sprzątanie po brzuchatych Januszkach i Grażynkach generuje horrendalne kwoty i jakoś tę dziurę zalatać należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regulaminie wyraźnie napisano, że nie można parkować poza miejscami wyznaczonymi. Tam przecież nie ma żadnych wyznaczonych miejsc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty za wjazd były dobre bo przecież np. wynajem kajaka na cały dzień i parking na cały dzień 5 zeta za wjazd to było dobre rozwiązanie. Teraz jak ktoś przyjedzie na kajaki, spływ Bystrzycą, to zabuli więcej za parking niż za atrakcje, strzał w kolano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty za wjazd były dobre bo przecież np. wynajem kajaka na cały dzień i parking na cały dzień 5 zeta za wjazd to było dobre rozwiązanie. Teraz jak ktoś przyjedzie na kajaki, spływ Bystrzycą, to zabuli więcej za parking niż za atrakcje, strzał w kolano.
 No tak, a teraz za cały dzień zapłaci 10 zł. Czyli 5 zł różnicy. Faktycznie masakra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z osobami niepełnosprawnymi co mają karty parkingowe? Też muszą płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani "szefowa" tego przybutku, bardzo nieuprzejma, wyjaśniła mi dzisiaj, że jak nie zauważyłam tablicy i parkomatów to jestem kiepskim kierowcą (nie zauważyłam bo patrzyłam jak omijać dziury na wjeździe) a poza tym ona musi zarabiać i nie będzie nic inwestować w ten "parking"a jak ktoś sobie auto na tych wertepach uszkodzi to ona ma ubezpieczenie i nic ją to nie obchodzi. Dno kompletne. Całe szczęście umowa dzierżawy kończy się za niecałe dwa misiące i mam nadzieję, że ten cyrk się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Gdzie są miejsca wyznaczone na tym parkingu ? 2. Gdzie są wyznaczone odpowiednie miejsca dla osób niepełnosprawnych oznaczone zgodnie z przepisami i ilością przypadającą na pozostałe miejsca ? 3. Rozumiem że abonament M, N, E itp. obowiązują jak w strefie ? 4. Jaka jest organizacja ruchu na tym parkingu ?? Chyba komuś słońce zaszkodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...