Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Razem z transparentami na manifestacji. „Lublin wita uchodźców”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
Co za janki:D aby tylu nazbierali w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo niech przyjdą, zrobią porządek z kochającymi inaczej, a feministki będą za nimi walizki nosić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha Adresy swoje niech dadzą to im się podeślę tych miłych pokojowo nastawionych nastolatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłac całą bande z tej parti do Paryża - moze bedą mieli szczescie spotkac jakiesgoś biednego uchodźce - i z robi im bum bum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam rosjan do lbn na pizze a ukraincow do donbasu . Ukraincy niechcemywastu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się lepiej wezmą do jakiejś uczciwej roboty te sorosowe pomioty. Lublin ich żegna. Bye, bye.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partia razem sieje nienawisc, do swojej walki politycznej uzywaja uchodzcow ktorych nie ma w LBN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że młodzi ludzie dostrzegają problemy na które inni nie zwracają uwagi, problemy ważne dla mieszkańców naszego miasta, naszego kraju, świata. Brak tolerancji, rasizm są naprawdę groźne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pytales ich jaka to religia !!! co zrobia z twoja matka corka na ulicy!!! ja uwazam jezeli ktos nie przestrzsga prawa w danym panstwie nie powinien do niego jechac!!! szacunek to podstawa!! a co jest!! bo ja obawiam sie o zycie i zdrowie swoich dzieci z tego co sie slyszy i jako Polak chce od sluzb panstwa obrony a nie niespodzianek!! jezeli ktos sie nie stosuje do Polskiego prawa nie akceptuje powinien byc wydakony albo nie przyjezdzac a ochrone bezpieczenstwo panstwo zapewnic a nie krzywdzic Polakow emigrantami i sie dostosowyaac do nich zalosne Polakiem nie mozna byc we wkasnym kraju tam jak sie pojedzie to zero praw!!!! co wy robicie!! kto odpowie w razie co za krzywdy moich dzieci!!?? chce odp jestem obywatelem Polski i Polakiem!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam kto dał prawo tej garstce idiotów do wypowiadania sie za caly lublin? ja zadnych uchodzców nie witam, i ich nie chce. bo chce poruszac sie po ulicach lublina bez zadnych obaw ze jakis przybysz ze wschodu sprzeda mi kose pod żebro, podpali mnie, wjedzie we mnie czy mnie zastrzeli. tych idiotów powinno sie zamknać albo w abramowicach albo w areszcie, żeby nie działali na szkode mieszkanców CAŁEGO lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwona cholota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarze zafascynowani Marksem ,Engelsem, Stalinem , Leninem , Berią i Trockim. Już za coś takiego powinni siedzieć w poprawczaku ale ja bym ich na rok zamknął w obozie i urządził prawdziwy komunizm , o którym nie mają pojęcia. Ocet , musztarda, i kartki do żarcia. A dla rozrywki wpuściłbym im kilkunastu "uchodźców "żeby ubogacili kulturowo brzydkie aktywistk KC Razem. Skończyłaby się zabawa w piskownicy dynamitem. To zwyczajne gnoje bez pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 ciu kretynów i wyjątkowo brzydkich bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest policja, przeciez to jest zaklucanie porzadku publicznego?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaftany bezpieczeństwa .......Zagrażają ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodzcy? To ci ktorzy opuscili obozy pod kontrola onz.to najzwyklejsza proba islamizaci europy.dlaczego nikt nie idzie do arabii saudyjskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jadą do Syrii lub do obozów w Turcji. Tam niech pomagają i demonstrują swoją miłość do różnorodności. Zboki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd oni nazbierali aż tylu przystojniaków, że jeden pajac zmuszony był trzymać dwa hasła. Won z miasta oszołomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizator zdecydował się rodzić? Nie wyskrobał się? Precz z lewackim faszyzmem. Delegalizować oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie odwiedził ich w czasie manifestacji oliwkowy z pasem szachida. Mielibyśmy kilku debili mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...