Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Doktor Krzysztof Żuk da radę - zwłaszcza wieziony limuzyną, kierowaną przez szofera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że wasi "czytelnicy" mają z większością prostych rzeczy nie lada problem. Co za problem kupić sobie wcześniej na zapas parę biletów gdy kioski są czynne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Krzysztof Żuk da radę - zwłaszcza wieziony limuzyną, kierowaną przez szofera.
   Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. Na głowinę za póżno. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na najdrobniejszą wzmiankę o czymkolwiek, co ma choćby nawet tylko teoretyczny, wydumany związek z Prezydentem Lublina, nazwać tego nie można.  Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor Krzysztof Żuk da radę - zwłaszcza wieziony limuzyną, kierowaną przez szofera.
 strach myśleć co się stanie z twoim marnym życiem jak już Żuk odejdzie na emeryturę :) będziesz szukał nowego obiektu westchnień czy od razu palniesz sobie w łeb? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieniają biletomaty, kierowca nie sprzedaje biletów a kiosk zamknięty - prawdziwy thriller. Pewnie jeszcze na dokładkę tego dnia mieszkance Czechowa pani Agnieszce czarny kot przebiegł drogę jak wracała do domu, przez co nie spała całą noc. Czekamy na dalszą część tej mrożącej krew w żyłach historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dewelotrol z agencji pr już smaruje wazeliną pod fejk-K0ntami i tłucze w łapki.
Sam sobie posmaruj i tłucz - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dewelotrol z agencji pr już smaruje wazeliną pod fejk-K0ntami i tłucze w łapki.
Sam sobie posmaruj i tłucz - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem, że wasi "czytelnicy" mają z większością prostych rzeczy nie lada problem. Co za problem kupić sobie wcześniej na zapas parę biletów gdy kioski są czynne?
 Wiesz, w większości przypadków ci rzekomi czytelnicy są literacką fikcją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Sułtan ma alergię na przebywanie w tym samym P0mieszczeniu, co "plebs", co dosK0nale widać było podczas posiedzeń RM z udziałem publiczności. Tym bardziej w zatłoczonym P0jeździe.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sułtan ma alergię na przebywanie w tym samym P0mieszczeniu, co "plebs", co dosK0nale widać było podczas posiedzeń RM z udziałem publiczności. Tym bardziej w zatłoczonym P0jeździe
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dewelotrol z agencji pr już smaruje wazeliną pod fejk-K0ntami i tłucze w łapki.
  Sam sobie posmaruj i tłucz - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny, sfrustrowany i gadający sam do siebie troll. Głębokie wyrazy współczucia w związku z wykonywaną "pracą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-trolu, sądzisz że trzepanie w łapki przeK0na "plebs", że wygaszanK0 mpk jest dla nich dobre?
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja :  Workowy plecak, pozostawiony niedawno w autobusie linii nr  26  (numer boczny: 2449), został przekazany Panu Kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nformacja :  Workowy plecak, pozostawiony niedawno w autobusie linii nr  26  (numer boczny: 2449), został przekazany Panu Kierowcy.
Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. Na głowinę za póżno. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na najdrobniejszą wzmiankę tutaj, o czymkolwiek,  nazwać tego nie można.  Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniechęcać do korzystania z mpk można na różne sposoby: tnąc rozkłady, rozwijając trasy "turystyczne", unikając włączania klimy w upały, puszczając na trasy stary tabor, a nowy trzymając w zajezdni, podnosząc ceny biletów, czy P0 prostu utrudniając ich zakup. Służby eK0noma 700-lecia z P0wodzeniem stosują wszystkie te sP0soby od 10 lat i osiągnęły duże sukcesy.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...