Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pat na UMCS. Jak podzielić 10 milionów?

Utworzony przez qwerty, 24 listopada 2009 r. o 18:25 Powrót do artykułu
Sprzątaczki rządzą na uniwersytecie .... ja pierdziu co za kocioł i obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sprzątaczki rządzą? Przecież w związkach zawodowych nie są tylko sprzataczki, ale i inni pracownicy Uczelni. Dajcie spokój juz tym sprzataczkom niech sprzątają w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje tak podzielić: - 5 mln na nowe samochody dla władz uczelni - 3 mln na premie/nagrody za dla władz za wybitne osiągnięcia w dziedzienie ekonomii kierowania UMCSem - resztę czyli 2 mln przeznaczyć na zorganizowanie kursów dla zwalnianych pracowników "jak szukac nowej pracy", kursy poprowadzą za te pieniądze władze uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję przepić ! Oczywiście uwzględniając w tym projekcie studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Sprzątaczki rządzą na uniwersytecie .... ja pierdziu co za kocioł i obciach
Profesorowie zakładają żółty związek aby grać pierwsze skrzypce JM .....Ja pierdziu co za kocioł, a jaki obciach! No ale jeśli w nagrodę pod choinkę dostaną 6000 dodatku za 2009 rok to chyba warto wystawiać się na kpiny i pośmiewisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TO NAJBARDZIEJ CZERWONY- KOMUNISTYCZNY UMCS DOSTAŁ 10 MLN ZŁ, A INNE UCZELNIE , LEPIEJ GOSPODARUJĄCE SWOIM MAJĄTKIWEM I FINANSAMI NIE DOSTAŁY NIC ??? CZY KOMUNA NADAL JEST PROMOWANA I WSPIERANA ? RESZTA UCZELNI JEST GORSZA, BO NIE TAK CZERWONA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ NA JAK NISKIM POZIOMIE JEST NA UMCS EKONOMIA !!!!!! NIE MÓWIĄC O ETYCE I MORALE !!!! DNO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny orzekch do zgryzieniawspolczuje rektorowi kazda ze stron widzi rewers a awersu nie widzi mne osobiscie szkoda mamy szkoda taty czyli dac troche kasy dla np sprzataczek i administracji ale nalezy doceniac dobrych naukowcow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...