Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co Redaktorku - Jesteś zadowolony ? Jak cię drugi raz spotkają te panie to pewno dostaniesz mandacik. Proponuję z nimi nie zadzierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie telefonowałem do Straży Miejskiej w Lublinie, ostatni raz ień temu, zawsze to robię gdy podejrzane typy wyciągająode mnie pieniądze za parkowanie i wyjmowanie nawet bez pytania biletów parkingowych zza szyby, zawsze kończyło się na głupiej dyskusji, a dyżurny odkładał słuchawkę zanim dopowiedziałem do końca co mam w tej sprawie do powiedzenia. Wioskiem z tych rozmów było to, że to nie sprawa Straży Miejskiej, oni niczego nie widzą i nie chcą widzieć, a jeśli mam zamiar być dalej upierdliwym to mam wystąpić z oskarżeniem prywatnym przeciwko gościom z mafii parkingowej okupującej parkingi między innymi koło, nota bene Sądu Okręgowego w Lublinie, gdzie parkingowi ustawiają z dużym pietyzmem samochody pracowników Sądu!!! PS. Dzisiaj pan parkingowy wziął ode mnie 3 zl, nie wydał biletu i życzył mi miłego dnia. Więcej do Strazy Miejskiej nie zadzwonię, bo wolę miłego pana parkingowego niż niemiłego strażnika miejskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, że bajzel - głównie gdy nie ma tam parkingowego, a więc piątek późnym popł., sobota i niedziela - jest na parkingu pod Ratuszem. Zagadnął mnie "gościu" z jakąś plakietką..że będzie pilnował auta i żeby mu zapłacić. Kiedy zapytałem czy ma zarejestorane to pilnowanie to się wycofał...Wstyd dla Lublina, ale widziałem tego gościa kilka razy tam, kiedy wyciągał w ten sam sposób "kasę" od ludzi spoza Lublina (turystów, przyjezdnych)...Kiedy zwróciłem uwagę spotkanemu w okolicy Bramy Krakowskiej ptarolowi Straży Miejskiej, że taki proceder kwitnie na parkingu pod Ratuszem...entuzjazmu nie zauważyłem..Reakcji i interwencji chyba ze strony Strażników też nie było, bo tego samego gościa widziałem spokojnie "pracującego" na tym samym parkingu gdy po godzinie wróciłem po auto... Wstyd, żeby pod bokiem Ratusza i władz miasta... często będący na kacu albo po piwie mieszkańcy Starówki naciągają ludzi na kasę.. (kierowca)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!podoba mi sie tekst panie drs.a po co parkingowemu zużyte bilety? do wielokrootnego uzytku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zapraszam Panie strażniczki na oś. Łęgi......trzeba pilnować "pieski" gdyż robią co chcą i gdzie popadnie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łajzy, - i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD - panie "strażniczki, nie dorosłyście do tego zawodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD - panie "strażniczki, nie dorosłyście do tego zawodu! No pewnie. http://img19.imageshack.us/img19/1460/bildeehr.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech DW zaparkuje auto w niedozwolonym miejscu i obserwuje jak szybka będzie reakcja! Popis skuteczności....jednym słowem Straż Miejska to w zasadzie umundurowani urzędnicy do zbierania mandatów, no bo czy ktoś widział by zajmowali ich ścigających stare babska z kundlami srającymi tu i tam lub dresiarzami piłującymi ryja o zmierzchu..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~masta~ napisał:
Niech DW zaparkuje auto w niedozwolonym miejscu i obserwuje jak szybka będzie reakcja! Popis skuteczności....jednym słowem Straż Miejska to w zasadzie umundurowani urzędnicy do zbierania mandatów, no bo czy ktoś widział by zajmowali ich ścigających stare babska z kundlami srającymi tu i tam lub dresiarzami piłującymi ryja o zmierzchu..?
Piesek może ugryść, a od dresiaża można zarobic w papu. Więc po co się pchać gdzie jest niebezpiecznie jak się ma opracowane do perfekcji zakladanie blokad w centrum ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcia "z pietruszką" też jest bezbronna, więc takich się kara... Żebracy (to dobrze zorganizowana mafia), kibole, nachlani żule, "parkingowi" to LUDZIE BEZKARNI!!!!! PO CO WIĘC NAM STRAŻ MIEJSKA? Koszty utrzymania jej są tak duże, że można wyremontować kompleksowo długą ulicę, szkołę lub "starczy" na inne potrzeby, których w Lublinie nie brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle butny i tendencyjny drs.( czego chamie się nie przedstawiasz- zapytałam pierwsza....) To że w tym kraju służby wszelkiej maści niedomagają to wszyscy wiedzą ( mam nadzieję od dawna) Natomiast oburzać może styl pisania i widoczna na każdym kroku nonszalancja niby dziennikarzy dz. wsch. - wszak to przed waszą redakcją stale stoją zle zaparkowane samochody a proceder parkingowych znany jest od dawna, poza tym przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym jest też przestępstwem - prawda drs.( dresiarz???)- wymagaj od siebie nie mniej niż od innych!!!!( poza tym kasa szczęścia nie daje - wierszówkę radzę przeznaczyć na jakiś szczytny cel - np. chcecie leczyć dzieci ukrainki chore na raka - dajcie im te gorące srebrniki....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce tu bronić Strażniczek ale jeśli chodzi o kwestie tego parkingowego z ul.Świętoduskiej to faktycznie ma on zarejestrowaną działalność gospodarczą na sprzedarz tych biletów a Straż Miejska nie jest organem kontrolnym powołanym do tego żeby sprawdzać jak ten ktos wykonuje swój zawód "parkingowego" tylko Urząd Miasta Wydział Dróg i Mostów. Amen i kroka. Co do tego czy Strażnik ma się przedstawiać kazdej osobie,która zadaje jakies pytanie na ulicy to odsyłam do lektury Ustawy o Strażach Gminnych/Miejskich. Jak pan redaktor szanownego DW widział żę pan parkingowy zabiera bilet z za szyby pojazdu i powtórnie go odsprzedaje to moze złożyć na niego zawiadomienie na komisariacie policji bo to pod tą słuzbe podlegają tego typu przestepstwa ( powtórne wprowadzanie w obieg sprzedanych juz raz biletow i ich podrabianie poprzez ścieranie poprzednich dat i godzin). Dziennik Wschodni powinien przyjrzec się swoim pracownikom ,który parkują na ul.Staszica niezgodnie z oznakowaniem i przepisami a nie szukać taniej sensacji i populizmu w działaniach służb mundurowych , o których nie mają zielonego pojęcia jak się tam pracuje i co się robi na służbie. A dla tych co uważają że SM nic innego nie robi tylko zakłada blokady to powiem ,że na prawie 130 strażników tylko 8 zajmuja się tym zagadnieniem na codzień , więc przestańcie pieprzyc bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~masta~ napisał:
Niech DW zaparkuje auto w niedozwolonym miejscu i obserwuje jak szybka będzie reakcja! Popis skuteczności....jednym słowem Straż Miejska to w zasadzie umundurowani urzędnicy do zbierania mandatów, no bo czy ktoś widział by zajmowali ich ścigających stare babska z kundlami srającymi tu i tam lub dresiarzami piłującymi ryja o zmierzchu..?
Jest jedno miejsce w Lublinie gdzie parkując na zakazie na bank nie dostaniesz mandatu. Gdzie to jest juz mówie;) Zakaz zatrzymuwania i postoju na ulicy Konstantynów obok szpitala na Kraśnickich. Auta tam stojąca skutecznie utrudniają życie mieszkańców dobre kilka miesięcy a SM tam nie ujży. Ile razy ja dzwoniłem do nich ale interwencji doczekać się nie moge. Raz nawet trafiłem na takiego szczerego któy powiedział mi że specjalnie nic nie robią w tym miejscu dajac ciche przyzwolenie na takie zachowanie. I nie obchodzą ich auta zaparkowane na trawnikach, przjeściach dla pieszych, chodnikach. Dziwne tylko że w centrum gdzie na prawdę nie ma gdzi zaparkować a znaków zakazu jest w ch... w jednym miejscu mogą cały dzień przestać i pisac, pisac pisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażnik jest reprezentantem prawa i miasta. lublin na takich praktykach traci ogromne pieniądze. za szlifowanie chodników takim strażnikom się dobrze płaci. z naszych podatków oczywiście. to po co oni są? aby robić tłok na ulicy i dobre wrażenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który fałszuje dokumenty (przerabia bilety parkingowe) nie jest przestępcą? Osoba, która nie płaci podatków (sprzedaje po trzy razy ten sam towar) nie jest oszustem? Strażnik/czka, która nie reaguje na ewidentne łamanie prawa rzetelnie wykonuje swoje obowiązki? Miasto, które jej płaci, a na takim interesie dużo traci (fałszowanie biletów) nie sprawuje odpowiedniego nadzoru nad mieniem i jej pracownikami jest dobrym zarządcą i gospodarzem? To jest normalne? To patologia! Biedny ten Lublin i jego mieszkańcy (dosłownie i w przenośni). Dlaczego trzy razy mniejsze Kielce, które mają trzy razy mniej miejsc parkingowych płatnych, ale do jego budżetu wpływa trzy razy więcej z tego tytułu (parkingi) należności? A dlatego, że >interesu się pilnuje<, a nie pozostawia >samemu sobie<! Miasto nie czerpie tylko dochodów w sposób bezpośredni (m.in. z biletów parkingowych), ale otrzymuje subwencje z wpłaconych podatków (PIT-osoby fizyczne, CIT-firmy, VAT-podatek pośredni od towarów i usług). Takie tolerowanie oszustw wcześniej, czy później >odbija się< na nas wszystkich! >Dlaczego jesteś biedny...<!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję: osoby nie prowadzące działalności gospodarczej na parkingach miejskich będących w jurysdykcji um lublin wyłudzją środki peniężne od mieszkańców lublina i z poza niego parkujących na w/w parkingach. Alpeluję o nie płacenie po um lublin nie zatrudnia parkingowych. Apeluję o częste interwencję i odpowiednie kroki w celu przeciwdziałania powyższemu. http://najkorzystniej.systempartnerski.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażnicy miejscy tak samo zachowują się w przypadku naćpanych, wyłudzających pieniądze od przechodniów "wyjców" w Bramie Krakowskiej. Wstyd!!- po co nam taka służba za nasze podatki? Ślepa, głucha i nic nie mogąca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - Wy tu czegoś nie rozumiecie... Strażnik nie idzie do pracy, aby pracować, ale idzie NA SŁUŻBĘ!!! Po co jemu robota (policja, urząd skarbowy, przesłuchania, protokoły, sądy)... Przecież to mnóstwo zachodu, zaangażowania, papierków i dokumentacji... Po co ma się przemęczać? Ktoś go z tego rozlicza? Ja ich rozumiem... Pospaceruje sobie taki na ulicy, i za sanatorium spacerowe otrzyma comiesięczną DUŻĄ pensję!!! Po co kreatywność w budżetówce - jeden dzień do emerytury mniej... Ważne jest TYLKO WRAŻENIE (dla ludzi-są przecież na ulicy, dla komendanta-wlepili mandat kierowcy, spisali babcię dorabiającą na ulicy do skromnej renty...) A PÓŹNIEJ SZYBKO NA WCZEŚNIEJSZĄ (TEŻ DOBRZE PŁATNĄ EMERYTURĘ) BO PRZECIEŻ SŁUŻBA STRESUJĄCA I Z NARAŻENIEM ŻYCIA... POLICJA TAK SAMO "DZIAŁA"... A potem "krzyk ślizgaczy", że zamiast 15 lat chcą im zwiększyć służbę do 20 lat... TO ZA DŁUGO - WSZYSCY SA JUŻ BARDZO ZMĘCZENI... A ŻE MY ZA TO WSZYSTKO PŁACIMY - TO KOGO TO OBCHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A, ŻE MY MUSIMY PRACOWAĆ DO 60-tego roku życia-kobiety i 65-tego roku życia mężczyźni to nic ważnego - ONI SĄ UPRZYWILEJOWANI!!!!!!!!!!!!!!! Na drodze też - ICH PRZEPISY, ZAKAZY I OGRANICZENIA NIE OBOWIĄZUJĄ - w razie kontroli wystarczy pokazać służbowa legitymację... NA ULICY TEŻ SYF, BO NIKT NIE ZWRACA UWAGI I NIE KAŻE ŚMIECĄCYCH, DZIKIE WYSYPISKA, PIJAŃSTWO, NARKOMANIA, WULGARYZMY, WANDALIZM I WSZECHOBECNE CHAMSTWO... NIKOGO TO NIE INTERESUJE!!! MY SIĘ TYLKO CZEPIAMY!!! Przeszkadzamy im służyć-ale samemu sobie!!! ZAPEWNILIŚMY IM ELDORADO NA KOSZT PODATNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zdaje sobie sprawę, że miasto przez taki proceder traci rocznie około PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH (a może nawet więcej)? Ten "parkingowy" chcąc zwrotu biletu popełnił przestępstwo, bo z każdego biletu jest odprowadzany podatek do KASY MIASTA! Używając kilkakrotnie jednego biletu pieniądze zamiast dla miasta wędrują do kieszeni "parkingowych", a straż - za przeproszeniem - miejska przymykając oko na ten proceder trwający przecież już od kilku lat, sama przyczynia się do uszczuplania budżetu miasta w którym "działa". Nie wspomnę już o ich "wspaniałej walce" z lewymi parkingowymi wymuszającymi pieniądze od kierowców w kilku miejscach Lublina. Słów mi brak. Wstyd dla włodarzy oraz świty i urzędasów. Wstyd także dla mieszkańców, którzy nie używają mózgów przy głosowaniu i głosują na harry potterów i innych copperfieldów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...