Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawia: Samochód rozbił się na drzewie, kierowca nie żyje

Utworzony przez masa, 28 września 2011 r. o 18:31 Powrót do artykułu
jenego zabojcy mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANALFABETO,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja mogła by się przyjrzeć ulicy Pawiej. Samochody są tak parkowane że często część samochodu wystaje na pas jezdni. A że Pawia nie jest szeroką ulicą trzeba uważać żeby nie zaczepić o taki wystający na ulicę samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam foto tego Golfa. Owinął się wokół drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Pawia jest wąska, a pojazdy tam zaparkowane wystają na ulicę, młody chłopaczek pewnie jechał zbyt szybko. Ja tamtędy jeżdżę kilka razy dziennie i mimo że wiem jak tam jest to nie raz bym się na coś nadział. Bo zamiast parkować auta na posesji to parkują na podjazdach blokując chodnik i utrudniając przejazd ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Webr: wrzuć gdzieś na serwer foto tego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masa. jestes jakis/as naprawde ** po co sie wypowiadasz lepiej by bylo gdyby takich chamow bylo mniej .:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...