Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MIASTO BEZ PLACÓW NIE DZIAŁA. Lublin traci. Zostawcie ten plac przed Sezamem w spokoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mówię, że funkcji handlowej należy się wstydzić. Dlaczego mieszkańcy Lublina boją się Galerii Sztuki, bądź obiektów tego pokroju? Jak poprzednik "architekt" napisał, miasto bez placów nie działa. Można wybudować i zabudować, oczywiście, ale wszystko z pomysłem odpowiednim a przede wszystkim należy też odkorkować centrum, a kolejna galeria handlowa będzie "samobójem". Możemy tak dyskutować w nieszkończoność, a główny głos w całej sprawie i tak ma WKZ. Zobaczymy jak sprawa się dalej potoczy. Szkoda tylko, że spora część ludzi woli atakować i pokazywać jakimi to twardzielami nie są na forach, zamiast prowadzić kulturalną, spokojną dyskuję. Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że forum DW się ukulturalnia albo mamy desant urbanistów z FPW;) W żadnym wypadku WKZ nie powinien pozwolić na wyburzenie Pedetu i kamienic i wypełnienie jakimś potworkiem z refleksyjnym szkłem, bo przykro mi, ale nie spodziewam się dobrej architektury w wykonaniu CDI. Zresztą, czemu budowa od podstaw, a nie rewitalizacja i dobudowa na wykupionych działkach (np. z wykorzystaniem frontów istniejących kamienic), skoro rewitalizują Okrąglaka w Poznaniu czy Renomę we Wrocławiu ?(http://www.centrumdi.com/inwestycje.php) Aha i powodzenia z tym dwupoziomowym parkingiem i 21 m wysokości budynku w takim miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
Jak czytam, większość wpisów jest od osób, dla których życie zaczyna się i kończy na poziomie galerii handlowej. Cieszę się z głosu zauważającego, że Lublin to miasto bardzo piękne i ocalałego z pożogi wojennej centrum nie należy "uatrakcyjniać" cudem nowoczesnej techniki i "pomysłowości architektonicznej". To miasto zasługuje na szacunek. Mam nadzieję, że zapowiadany przez inwestora potwór do dojenia pieniędzy z maluczkich nie powstanie. A przynajmniej nie w proponowanej gigantycznej formie. To może już lepiej pałac kultury z Warszawy na Plac Litewski przenieść? Tak samo będzie pasował.
Oj tak ,płac niech przeniosą pałac kultury ,ale było by czadowo i nowocześnie a z iglicy jakie widoki no i te sale konferencyjne no i ratuszowe koniki boże wraz z żydzińskim można by przenieść no kurcze wszystko by było na miejscu w jedynej takiej budowli a obok na Lubartowskiej można by pas startowy zrobić lądowały by pod górę a startowały z góry wtedy długość tego pasa siem nie liczyła by i przy iglicy zrobić gabinety dla naszej piękniusiej wojewodziny a obok dla tej tysz piękniusiej co w zastępstwie na wyspy hula gula jeździ by reklamować nasz kozi Gród no kurnia same korzyści .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...