Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pedofil zamieszkał w Lublinie. Mieszkanka: Nie wiadomo, z kim wsiada się do windy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 07:53 Powrót do artykułu
a czemu nie koło Kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w pondstawówce mówili nam, że nie pisze się koło tylko obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane pedofilii powinny być jawne, dlaczego się ich chroni skoro robią krzywdę tym najbardziej bezbronnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak to prawda !Słyszałam o tym strach ogarnął wszystkich rodziców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z Czechowa jechać z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mieszka sobie jak najdłużej nie będziecie bachorow wypuszczać na dwór i nie będą wrzeszczeC pod balkonami i oknami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja zamiast pomagac chroni pedofili itp smieci....pilnujcie pilnujcie darmozjady ja mu zycze aby trafil na swojego a wy za ochranianie degenerata tez w per....i do lochu bo ludzie nie po to podatki na was placa darmozjady abyscie krzywde spoleczenstwu robili i chronili po***encow!!! kara smierci dla takich a nie chronienie degeneratow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zmieniono nawet jego inicjały??? Dziwna delikatność, ojojoj:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja łazi za dziadem krok w krok, szkoda patrolu on powinien siedzieć w Gostyninie a nie na wolności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on siedział według moich pewnych informacji na morderstwo a nie pedofilię... po co dziennik wschodni podsyca napięcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz opuszczania kraju. ale mi zabezpieczenie. czyli moze gwalcic polskie dzieci a nie moze np niemieckich a kto mu zabroni wyjechac?ktos skontroluje na granicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja dobrze rozumiem. pedal ma prywatna ochrone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, policja a nawet straż miejska pilnuje szkoły, a przynajmniej powinna bo realnie to wygląda tak że strażnik siedzi w kanciapie u sprzątaczki i raz na jakiś czas jak już zdretwieje od siedzenia przejdzie się na spacer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geja można rozpoznać na ulicy. Pedofila również. Po sposobie chodzenia, jedzenia, patrzenia, mówienia, gestykulacji, po wyglądzie i sposobie ubierania się. Oraz zainteresowaniach.Nie sądzę, żeby ten facet wyglądał jak prawdziwy mężczyzna z krwi i kości. Nie zawsze oczywiście wymienione cechy dają jasną odpowiedź, ale jeśli ktoś nie ma baby, nie jest w stanie spłodzić dzieci i generalnie nie ma normalnego towarzystwa (bo normalni ludzie go unikają, obraca się w takim samym towarzystwie jak on) te zawsze nasuwają mi się pewne wątpliwości. I żeby nie ścigały mnie Partia Razem i inne lewackie organizacje. Pedofil to pedofil, a gej to gej nie można tych dwóch rzeczy porównywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adres poproszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kolwiek widział? kto kolwiek wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINNO SIE GO ZŁAPAĆ, ZRUCHAĆ I TORTUROWAĆ DO KOŃCA ŻYCIA ZA TAKIE CZYNY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podać adres, sądzę, że w czynie społecznym da się mu w*** regularny i sam się wyprowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podawajcie pełne dane i adresy, sami wyświetl chwasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurantowa 4 chodza pogloski ze gdzies sie zawieruszyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...