Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pędził nad jezioro. Na łeb, na szyję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2018 r. o 20:53 Powrót do artykułu
To w Okunince można wypocząć ???? Pewnie w Stalowej Woli jest jeszcze gorzej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO NACZELNEGO DZIENNIKA - TEN PSEUDOPISMAK ask TO OSOBA BEZ ZNAJOMOŚCI GRAMATYKI JĘZYKA POLSKIEGO - JEGO "TEKSTY" TO POŚMIEWISKO - CZY DZIENNIK ZATRUDNIA DZIECI Z PRZEDSZKOLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tak jeżdżę i mimo że mam 22 lata a prawko od 4 lat to nie mialem stluczki i tylko 1 mandat. Dobrze ze teraz ekspresowki sa to mozna i do 200 km/h przycisnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko przejechałem most w Annopolu i już "scyzoryki" dali mi "zarobić" 200 zł i 6 pkt,no to nasi odrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trZEba było ujowi od razu poderżnać gardo, bo nasęonym razem może kogoś zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA - PŁATNY TROLL P0/ZSL OD 4:30 JUŻ NA SŁUŻBIE W LOKALNYCH PORTALACH- MINUSUJE NIEWYGODNE WYPOWIEDZI I WSTAWIA PLATFORMERSKO-PEESELOWSKĄ PROPAGANDĘ - Uwaga na GOEBELSOWSKA PROPAGANDE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są wolne miejsca w karawanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś młody i głupi szkoda tylko rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama była starej daty i na takich mówiła: że durniów nie sieją i pod nich nie orzą, oni sami wschodzą. To tyle odn szalonej jazdy pod głupim pretekstem. A co do kultury jazdy to za moich czasów jak chciał mieć zawodowe prawo jazdy ( to dzisiejsze kat C) to chodził trzy lata do zawodówki i jak ukończył i zdał egzamin państwowy to był pan kierowca-mechanik co każdy takiego zatrudnił a jak był szalony na ulicy to tylko mechanlk co śruby kręcił. A dzis? Mistrz kierownicy po kilku tygodniach kursu i paru godz przed komputrem,co drugi to Niki Landa (nie obrazajac słynnego rajdowca)  ja to nazywam wścieklizna asfaltowa. To tyle. R. też kierowca...                    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta 'lubelszczyzna' to gdzie jest, nigdzie w ustawach taka nazwa nie pada, mania wielkości lublina, medycyna się bardzo rozwinęła, to trzeba leczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypoczywają nad j.Białym. ...dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R. K mój dziadek mawia, że kiedyś zdać prawko to była łatwizna. W swojej miejscowości, ruch na drodze zerowy w porównaniu do dzisiejszego. Także nie ma co porównywać tego co było kiedyś z tym co jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama była starej daty i na takich mówiła: że durniów nie sieją i pod nich nie orzą, oni sami wschodzą. To tyle odn szalonej jazdy pod głupim pretekstem. A co do kultury jazdy to za moich czasów jak chciał mieć zawodowe prawo jazdy ( to dzisiejsze kat C) to chodził trzy lata do zawodówki i jak ukończył i zdał egzamin państwowy to był pan kierowca-mechanik co każdy takiego zatrudnił a jak był szalony na ulicy to tylko mechanlk co śruby kręcił. A dzis? Mistrz kierownicy po kilku tygodniach kursu i paru godz przed komputrem,co drugi to Niki Landa (nie obrazajac słynnego rajdowca)  ja to nazywam wścieklizna asfaltowa. To tyle. R. też kierowca...                    
Po pierwsze Niki Lauda, a po drugie nie był rajdowcem, tylko kierowcą wyścigowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca śpieszył się, ale po swoją śmierć. I po śmierć tych, których wiózł. Po drodze też chciał kogoś zabić. Może następnym razem uda mu się ! Idiota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad J.Białym nie da się wypocząć, przyjechałem z dziećmi na weekend , koszmar, łomot muzyki przez całą noc do białego rana nie ma mowy o spaniu, wieczorem nie ma mowy o spokojnym spacerze, wszędzie hordy pijanych nastolatków, na plaży piją, palą nie zwracają uwagi na dzieci, smród z grilowania wszechobecny, sikają gdzie popadnie nawet do wody, psy kąpią się w jeziorze , trudności z zaparkowaniem auta, za dużo ludzi tu przyjeżdża to miejsce już nie wyrabia. Nie wiedziałem że tak słabo tu jest, więcej nie przyjadę, trzeba szukać jakichś innych spokojniejszych miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy idiotom takim jak ten równiez zaczną zabierac prawko. A to tłumaczenie to mógłby sobie darować. Spieszyć to mozna się jak jest zagrozenie zycia, no po prostu półgłówek i tyle. Najgorsze jest to że tacy spieszący się z byle powodu (po piwo, na mecz, do sklepu , ze sklepu itp) zagrażają nam i ja się na to nie zgadzam, ja jeżdzę przepisowo i oczekuję tego od innych. A jeśli nie to oczekuję że Policja swoimi działaniami wyeliminuje tę swołocz z publicznych dróg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska - kraj drogowych ekspertow i cwaniakow "szybko ale bezpiecznie". Mysli taki jeden z drugim, że wielce doswiadczony (tu każdy kierowca tak o sobie myśli) to od razu limity predkosci nie obowiazuja, jedno piwo to nie alkohol, że jak pieszy stoi przy pasach to niech stoi i dwa dni etc. Wyprzedzanie na 4 go i lananie wszystkich przepisow to już jest sport narodowy bo to wcale nie przyspiesza jazdy. To jest cos w stylu: "no popatrz frajerze jak sie jezdzi a ty piz..do co ? Boisz sie ? " Kary sa smiesznie niskie a ograniczenia nie obowiazuja a i tak każdy marudzi że drogo, że łapia, że policja istnieje, że kontoluja trzeźwość. Mentalność narodowa. Kto mądrzejszy to go zakrzyczą, motłoch... Jeszcze długie lata (zawsze ?) tutaj ludzie będą tysiącami ginąć na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA - PŁATNY TROLL P0/ZSL OD 4:30 JUŻ NA SŁUŻBIE W LOKALNYCH PORTALACH- MINUSUJE NIEWYGODNE WYPOWIEDZI I WSTAWIA PLATFORMERSKO-PEESELOWSKĄ PROPAGANDĘ - Uwaga na GOEBELSOWSKA PROPAGANDE !
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA!!!A KIEDYŚ MÓWIONO,ŻE 30-LAT TO DOROSŁY I POWAŻNY WIEK!!MANDAT POWINIEN WYNIEŚĆ 2000 ZŁ!!TO BY WSTRZĄSŁO TYM GŁUPKIEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 złotych... to ma być kara? Śmiech na sali nie kara...dopóki w Polsce mandaty są tak śmiesznie niskie, dopóty takich debili będzie sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...