Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pękła rura na Sowińskiego! Ulicą płynie woda

Utworzony przez wpisz swoj nick, 27 stycznia 2010 r. o 21:48 Powrót do artykułu
ma naklejke "noc stop" a pociemku jezdzi - co za ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewakuować ludzi i mienie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebiscie ale poco ten wykrzyknik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisz swoj nick napisał:
ma naklejke "noc stop" a pociemku jezdzi - co za ludzie
Zapobiegliwy;) A tak dla informacji...naklejka oznacza, że kierowca raczej nie prowadzi po godz. 23.00. Jeśli patrol policji trafi na tak oznaczony samochód np. o północy, powinien go zatrzymać do kontroli. W teorii ma to utrudnić życie złodziejom. Nalepki wydają np. firmy ubezpieczeniowe, dodają za to zniżkę na AC:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zapobiegliwy;) A tak dla informacji...naklejka oznacza, że kierowca raczej nie prowadzi po godz. 23.00. Jeśli patrol policji trafi na tak oznaczony samochód np. o północy, powinien go zatrzymać do kontroli. W teorii ma to utrudnić życie złodziejom. Nalepki wydają np. firmy ubezpieczeniowe, dodają za to zniżkę na AC:)
Od 2 lat mam ta naklejke, w zasadzie ciezko mi wrocic do domu po 23 i jeszcze ani razu nie zatrzymała mnie policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od 2 lat mam ta naklejke, w zasadzie ciezko mi wrocic do domu po 23 i jeszcze ani razu nie zatrzymała mnie policja
Mnie też, ale zniżka nie zaszkodzi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naklejka ma tę podstawową wade, że mając ją na szybie nie mozna juz pochlać w nocy i wracać autem, no chyba ze ktoś ma stalowe nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kogo można kierować wnioski o utracony czas dojazdu do pracy oraz większą ilosć spalonego paliwa ?? Miał być tunel... tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by był tunel to rura by nie pękła?????? Udszkodowania domagaj sie od Dziadka Mroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie pięknie pokazuje problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...