Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki strajkują (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 4 listopada 2008 r. o 18:43 Powrót do artykułu
idzicie do PO, tak atakowalyscie PIS i co macie ? PO ma was w D i dobrze, same zdychajcie bez pomocy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem pielęgniarką i chętnie podejmę pracę w tym szpitalu, ponieważ w innych oferowano mi mniej niż 1600 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pracowałam w szpitalu i nie mam litości dla większości pielęgniarek.Zwolniłabym wszystkie strajkujące pielęgniarki dyscyplinarnie z powodu narażenia zdrowia i życia pacjentów! Kiedyś chorymi zajmowały się zakonnice i powinniśmy do tego wrócić,są zgromadzenia ,które zajmują się chorymi,są to osoby wykształcone w tym kierunku,Dać im zarobić a za te pieniądze niech prowadzą swoją działalność charytatywną .Ze strajkujących nie będzie nigdy pożytku,traktują ludzi jak ścierwo ,sama tego doświadczyłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...