Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze na nowe miejsca w żłobkach w woj. lubelskim. Dla 900 dzieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2018 r. o 19:37 Powrót do artykułu
po co żłobki jak baby biorą 500+ i nie pracują
Odpowiedz
Ja nie biorę 500+ i pracuję i co mam zrobić z dzieckiem? 500+ mi się nie należy, bo mam jedno dziecko, dochód za wysoki, dziadkowie pracują. Z psem ma zostać?
Odpowiedz
Czy Państwo o sobie piszecie, że twierdzicie, że kobiety biorące 500plus nie pracują ? Mam takie wrażenie. Sama mam dzieciaki i dziadków do pomocy nie mam i wysyłam dzieci do przedszkola a sama do pracy! Fakt, kiedy dzieci były male, nie pracowałam, ale nie dlatego, że mi się nie chciało, a dlatego, że nie mogłam zapewnić im innej opieki. Dziadkiowie pracujacy, mąż również. Mieszkając na wsi nawet ciężko złapać kogoś odpłatnie na parę godzin, a co mówić na stale. O żłobku nie mialam co marzyć bo najbliższy ok 30km.  Nie wiem ludzie czy wam tak gardło ściska pomoc dla rodzin czy żal, czy co. Też pracujemy z mężem, też płacimy podatki, a gdybym nie miała dzieci to 100x bardziej wolałabym żeby moje podatki poszły na polskie dzieci niż na utrzymywanie kryminalistów w więzieniu! 
Odpowiedz
Am napisał:
Czy Państwo o sobie piszecie, że twierdzicie, że kobiety biorące 500plus nie pracują ? Mam takie wrażenie. Sama mam dzieciaki i dziadków do pomocy nie mam i wysyłam dzieci do przedszkola a sama do pracy! Fakt, kiedy dzieci były male, nie pracowałam, ale nie dlatego, że mi się nie chciało, a dlatego, że nie mogłam zapewnić im innej opieki. Dziadkiowie pracujacy, mąż również. Mieszkając na wsi nawet ciężko złapać kogoś odpłatnie na parę godzin, a co mówić na stale. O żłobku nie mialam co marzyć bo najbliższy ok 30km. Nie wiem ludzie czy wam tak gardło ściska pomoc dla rodzin czy żal, czy co. Też pracujemy z mężem, też płacimy podatki, a gdybym nie miała dzieci to 100x bardziej wolałabym żeby moje podatki poszły na polskie dzieci niż na utrzymywanie kryminalistów w więzieniu!
to się wychowuje dzieci a nie hoduje i nie będzie kryminalistów. A  co maja poqwiedzieć pracujący i nie  dostający 500+, mają parcować na czyjeś dzieci, albo emeryci, czy ci gorzej, narodziłaś je sobie to zapieprzaj. Nalezy się tylko i wyłącznie godne wynagrodzenie  za pracę i godna em,erytura za pracę oraz pom oc dla osób ciężko chorych. ZLIKWIDOWAĆ 500+ , bo cholerne pisowce skłóciły tylko ludzi, 
Odpowiedz
***s://***polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1718146,1,coraz-wiecej-kobiet-rezygnuje-z-pracy-to-efekt-programu-500.read
Odpowiedz
Am napisał:
Czy Państwo o sobie piszecie, że twierdzicie, że kobiety biorące 500plus nie pracują ? Mam takie wrażenie. Sama mam dzieciaki i dziadków do pomocy nie mam i wysyłam dzieci do przedszkola a sama do pracy! Fakt, kiedy dzieci były male, nie pracowałam, ale nie dlatego, że mi się nie chciało, a dlatego, że nie mogłam zapewnić im innej opieki. Dziadkiowie pracujacy, mąż również. Mieszkając na wsi nawet ciężko złapać kogoś odpłatnie na parę godzin, a co mówić na stale. O żłobku nie mialam co marzyć bo najbliższy ok 30km. Nie wiem ludzie czy wam tak gardło ściska pomoc dla rodzin czy żal, czy co. Też pracujemy z mężem, też płacimy podatki, a gdybym nie miała dzieci to 100x bardziej wolałabym żeby moje podatki poszły na polskie dzieci niż na utrzymywanie kryminalistów w więzieniu!
co, nie masz dziadków tzn. parobków, narodziła dzieci i dobrze, że nie  ma dziaków bo by ich zamęczyła bawieniem wnuków całymi dniami
Odpowiedz
guzik mnie ob chodzą czyjeś dzieci, mną się rząd nie martwi za co żyję
Odpowiedz
A mnie guzik obchodzi truteń. Płatnych Oszustów nic nie obchodziło, ani taki gnój, który nawet minimalnej stawki za godzinę nie miał uchwalonej (PiS to zmienił i już nie ma niewolnika za 3zł/h), ani rodzina z dzieckiem. Teraz wiem jaką padliną jest wyborca Nowoczesnych nieudaczników z PO. Stąd poparcie dla PiS. Dlaczego? Bo myślą o Polsce i Polakach, a nie "cennych" posadach w Bruxelles. Takie lemingowe szczyle jak wy udajecie ubogich pracowników, a tak naprawdę szlag was trafia, że musicie płacić 2100 brutto, o minimalnej 10zł nawet nie wspomnę. Wam panstwo nie pomagało? Ależ owszem... KRAŚĆ 30.000.000.000+... zł rocznie!!! Program 500+ kosztuje znacznie mniej. Dzięki niemu zlikwidowano ubóstwo wśród dzieci, zatrzymano rodziny w kraju i NAJWAŻNIEJSZE ucywilizowano nas (te rozwiązania są stosowane w Zachodnich Państwach). Ja wiem, że lemingi tęsknią za Dzikim Wschodem i neokolonizmem. Dalej narzekajcie na PiS i sukces 500+, a poparcie dla rządu wzrośnie do 60%. Wiecie dlaczego? Bo ja sam dekadę temu plułem na "Kaczkę", tak działała wasza mowa miłości z 2006 roku. Problem w tym, że Kaczka wypełnia pokolei obietnice wyborcze, a Tusk przemielił je w pierwsze dni po wyborze i zafundował Polsce długi i grabierz.
Odpowiedz
@ghhghg... a skąd te dane? Z Newsweeka? Bo według GUS aktywność kobiet na rynku pracy wzrosła. Podważasz dane GUSu? To tylko leming może twierdzić, że żyje na Zielonej Wyspie. Ostatnio przekonywaleś nas, że cena paliwa wzrośnie do 5,50zł/l, a od dwoch tygodni minimalnie spadaz 4,61 do 4,47. Czyżby poprawa mitycznej PeOwskiej koniunktury? Czy raczej brak ręki partaczy z nowoczesnej PO. Ty pewnie chciałbyś, by kobiety podczas porodu faksy firmowe słały? To tak jakbyś twierdził, że na urlop firmy zbiorowo zwalniają pracowników. Jakby nie było, byczą się poza fabryką. Ach te lemingowe szukanie poparcia swych tez. Ciekawe, czy emerytki też wliczyli do negatywnego wpływu 500+?
Odpowiedz
Zlikwidować te żłobki! Dziecko powinno byc wychowywane przez matke. Teraz jest 500+ wiec nie muszą paniusie pędzić do kariery i pozostawiac malenstwa bez opieki
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.