Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciężko pracują to muszą mieć komfortowe warunki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służby specjalne,wojsko,policja, skarbówka...we wszystkich państwach autorytarnych są hołubione przez władze i hojnie wynagradzane. W końcu bez ich pomocy państwo nie miałoby nad nami kontroli. Reżim donka rozrasta się jak hydra,co chwila wyrasta jej nowa głowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, ciężko pracują zwłaszcza urzędnicy, często młodzi ludzie pozatrudniani za 1200 zł na rękę (okolice minimalnej), bez widoków na podwyżkę przez całe lata. Ale wyższe stołki kręcą niezłe lody i nie muszą zapie****ć na sali obsługi klienta. Taka robota nie różni się zbytnio od prywaciarzy, tyle, że tam więcej zależy od pracowitości i wyników, które to cechy rozpływają się gdzieś w urzędach (bardziej liczy się kogo znasz i ile lat siedzisz, niż zaangażowanie w pracę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takiej rozrzutności państwo nasze zbankrutuje. co się dzieje ze starym budynkami w których te zacne urzędy się mieściły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a w tych budynkach bida aż piszczy:).Tradycji musi się stać zadość,a gdyby tak przyjrzeć się działalności skarbówki i innych urzędów to myślę że zaoszczędzonoby kilkaset milionów conajmniej:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ JUŻ WIEM PO CO PODNIEŚLI WIEK EMERYTALNY!!! URZĘDNIKOM LUKSUSY A PODATNIKOM HARÓWA DO KOŃCA ŻYCIA!!! MAM NADZIEJĘ ŻE PO Z DONKIEM NA CZELE PRZEGRA WYBORY A WTEDY WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PO ZNAJOMOŚCI DO HIPERMARKETÓW NA KASE POSADZIĆ I DO 67ROKU ŻYCIA PRZYSPAWAĆ DO STOŁKA PRZY KASIE NAJLEPIEJ W TESCO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu już wiecie na co POjdą POdwyższone składki na wyZUSk. W grudniu było 880 a w maju już 980. Za "wrednego" PiSu było 650
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TERAZ JUŻ WIEM PO CO PODNIEŚLI WIEK EMERYTALNY!!!
Jeśli piszesz wielkimi literami to wiedz, że diabeł już się tobą interesuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie. Bedzie można potem przerobic na przedszkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO W LUBLINIE MIEŚCIE BRUDU,NIERÓWNYCH CHODNIKÓW,MARAZMU I BRAKU INWESTORÓW PNIE SIĘ I ROZWIJA NAD WYRAZ REWELACYJNIE, TO PAŁACE URZĘDNIKÓW!!SIEDZIBA US NA CZECHOWIE,BUDOWANA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO PRZY RACŁAWICKICH I JESZCZE KLIKA KTÓRYCH NIE PAMIĘTAM!!SZKODA TYLKO,ŻE ZA TYM NIE IDZIE LEPSZA JAKOŚĆ PRACY, PRZESTRZEGANIA PRAWA I TRAKTOWANIE PETENTA JAK CZŁOWIEKA A NIE WROGA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Urzędnikiem, płacę podatki od każdej zarobionej złotówki. Pracuje ciężko i uczciwie. Użeram się z wieloma kretynami pokroju tych co tu na tym forum "sadzają mnie na kasę". Mam odpowiedzialną pracę, nie mówiąc o stresie. Jestem wykonawcą przepisów , których chyba nawet autorzy nie rozumieją. Wiem , że wczoraj Urzędasy" do 23 robili "przeprowadzkię". Pracuję 18 lat, 8 lat studiów i zarabiam 2 tys. A i wcale nikt nie chciał się tam przeprowadzać i nie wkur.... mnie "frustracie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy baran myśli ze w urzędach się zarabia niewiadomo ile! g ó w n o prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, że Urzędnicy Skarbowi zarabiają zbyt mało biorąc pod uwagę jaką rolę pełnią w systemie władzy wykonawczej. Dbają o finanse Państwa, o wpływy do budżetu Państwa, walczą z szarą strefą. Dopieszczani są policjanci, wojsko, głośno mówi się o podwyżkach dla nauczycieli, a Urzędnikami Skarbowymi tylko się straszy. Jeżeli ktoś jeździ samochodem zgodnie z przepisami, to nie musi obawiać się policji, jeżeli ktoś płaci uczciwie podatki i nie okrada Państwa. to U.S. może mu nagwizdać. Żenujące są pensje Urzędników Skarbowych i żenujący jest ich status społeczny, brak szacunku dla ich pracy i wiedzy. To powinno się zmienić, tak nie powinno być! Czy ktoś wie jak jak to wygląda w Niemczech, Anglii, USA..........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...