Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza Komunia Święta. Uroczystość w parafii przy ul. Skierki [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2019 r. o 15:35 Powrót do artykułu
Maryja była pobożną kobietą ale Zbawca nie wywyższył jej ponad innego pobożne kobiety : " I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z tobą mówić. (48) A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? I kto to bracia moi? (49) I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia moi! (50) Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką." - Ewangelia Mateusza 12 ..... modlitwy maryjne, pieśni maryjne, święta maryjne, kult maryjny to bałwochwalstwo. Krk zrobił z Maryi boginie _______ GOOGLE : " Wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " ________ "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54 zdjęcia z czyjejś komunii ? Mogę dać fotki z urodzin ? Też fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Festiwal rozpuszczenia i głupoty nijak mający się do religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam wszystkich dobrych wójków na komunie mojego Brajana. Może być tylko jeden, najlepiej z quadem. Odwdzięczę się, bo MÓJ kochany Seba jest zagranicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za informacja, kogo obchodzi czyjaś Komunia Święta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę wydarzeniem będzie, że wierni poszli do kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowisko próżności 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NEWS GODNY GADZINÓWKI SZTANDAR LUDU=DZIENNIK WSCHODNI - CO KOGO OBCHODZI CZCZENIE ZABOBONU PRZEZ 22 DZIECI - LUBLIN TO PRAWIE 400 000 MIESZKAŃCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę fragmentów z Dzienniczka św. F. Kowalskiej: "Dziś po Komunii św. powiedział mi Jezus, jak bardzo pragnie przychodzić do serc ludzkich. — Pragnę jednoczyć się z duszami ludzkimi; rozkoszą moją jest łączyć się z duszami. Wiedz o tym, córko moja, że kiedy przychodzę w Komunii św. do serca ludzkiego, mam ręce pełne łask wszelkich i pragnę je oddać duszy, ale dusze nawet nie zwracają uwagi na mnie, pozostawiają mnie samego, a zajmują się czym innym. O, jak mi smutno, że dusze nie poznały Miłości. Obchodzą się ze mną jak z czymś martwym." "Kiedy przyjmuję Jezusa w Komunii św., proszę Go gorąco, aby raczył uleczyć język mój, bym nim nie obrażała ani Boga, ani bliźnich. Pragnę, aby język mój nieustannie wysławiał Boga. Wielkie są błędy języka. Dusza nie dojdzie do świętości, jeżeli nie będzie uważać na język swój." Inny: "W pewnej chwili bardzo pragnęłam przystąpić do Komunii św.. ale miałam pewną wątpliwość, i nie przystąpiłam. Cierpiałam z tego powodu strasznie. Zdawało mi się, że mi serce pęknie z bólu. Kiedy zajęłam się pracą, pełna gorzkości w sercu, nagle stanął Jezus przy mnie i rzekł mi: Córko moja, nie opuszczaj Komunii św., chyba wtenczas, kiedy wiesz dobrze, że upadłaś ciężko, poza tym niech cię nie powstrzymują żadne wątpliwości \v łączeniu się ze mną w mojej tajemnicy miłości. Drobne twoje usterki znikną w mojej miłości, jak źdźbło słomy rzucone na wielki żar. Wiedz o tym, że zasmucasz mnie bardzo, kiedy mnie opuszczasz w Komunii św." Jeszcze inny: "Po Komunii św. ujrzałam Pana Jezusa, który mi rzekł te słowa: Dziś wniknij w ducha ubóstwa mojego i tak urządź wszystko, aby najubożsi nie mieli ci czego zazdrościć. Nie w gmachach i we wspaniałych urządzeniach, ale w sercu czystym i pokornym podobam sobie." I jeszcze taki: "Rano po Komunii św. dusza moja została zanurzona w Bóstwie; byłam złączona z trzema Osobami Boskimi w ten sposób, że jak byłam złączona z Jezusem, to równocześnie z Ojcem i Duchem Świętym. Dusza moja tonęła w niepojętej radości i dał mi Pan poznać całe morze i przepaść niezgłębionego miłosierdzia swego. O, gdyby to dusze zrozumieć chciały, jak bardzo ich Bóg miłuje! Wszystkie porównania, chociażby najczulsze i najsilniejsze, są tylko bladym cieniem w porównaniu z rzeczywistością."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza komunia to była dla mojej córki, robiłam ją razem z cateringiem Arts. Co my wtedy jedliśmy, a czego nie... Same pyszności. Owoce morza, wszystko podane jak dla rodziny królewskiej. Bardzo miło ten dzien zapamiętałam właśnie przez jedzenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...