Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy dzień wiosny przywitał nas śniegiem. Kiedy zmiana pogody?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2018 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Dziś (20.03.2018r) w programie Pytanie na Śniadanie w TVP było o Szkole Podstawowej 51 z Ul. Bursztynowej w Lublinie, gdzie pani dyrektor wezwała na uczniów Policję i przeszukano im komórki. Bez zgody uczniów, bez wiedzy rodziców, kuratorium itp. Eksperci stwierdzili, że złamała prawo. Co na to odpowiednie służby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie k...a pługi? U mnie na Węglinie jeszcze leży na drodze śnieg z poprzednich opadów. Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0 "Kochani" willowcy, pozwolę sobie przypomieć, że waszym psim obowiązkiem jest dbanie o należyty stan jezdni i chodnika przylegający do waszej posiadłości. Także tak. Zamiast tu skamlać że wam nie odśnieżają ruszać d.upy i za łopatę! Może się zastanówcie dlaczego społeczeństwo tak was nie lubi - właśnie przez te roszczeniowe postawę. Tymczasem u mnie pod blokiem cieć zasuwa z szuflą a u mnie fotelik, telewizorek, piweńko. A jak odwali lipę z robotą to dostanie zyebkę. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy dzień wiosny zawsze był 21 marca tak uczyli mnie w szkole. Coś się zmieniło? Dziś może i zaczyna się astronomiczna wiosna w godzinach popołudniowych co nie zmienia faktu, że to jutro jest pierwszy dzień wiosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie, uczniowie powinni miec kategoryczny zakaz wnoszenia komorek, smartfonow, tabletow do szkoly!!! Wspolczuje nauczycielom, prawdziwym nauczycielom, ktorzy czegos w normalnej szkole chca nauczyc, !!! Dziwie sie nierozumnym rodzicom, ze zakaz komorkowy, to ograniczanie wolnosci, i po co sie potem dziwic, ze 18- letnie dziecko potrzebuje dziesiatki godzin korepetycjii , aby dostac sie na jakies lepsze studia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdzie k...a pługi? U mnie na Węglinie jeszcze leży na drodze śnieg z poprzednich opadów. Skandal!
 Prestizowa uliczka, sami nadziani, odsniezcie sobie samii!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie, uczniowie powinni miec kategoryczny zakaz wnoszenia komorek, smartfonow, tabletow do szkoly!!! Wspolczuje nauczycielom, prawdziwym nauczycielom, ktorzy czegos w normalnej szkole chca nauczyc, !!! Dziwie sie nierozumnym rodzicom, ze zakaz komorkowy, to ograniczanie wolnosci, i po co sie potem dziwic, ze 18- letnie dziecko potrzebuje dziesiatki godzin korepetycjii , aby dostac sie na jakies lepsze studia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co tak narzekali, po 1-2 dniach sniegu i zawiejii, na glownych drogach czarno, mysle ,ze sluzby i z tym sniegiem sobie poradza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dobrze, kocham zimę i narty, nie cierpię lata i spoconych grubasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A dobrze, kocham zimę i narty, nie cierpię lata i spoconych grubasów
 Uuuu. Wyczuwam ból pewnej części ciała, czyżbyś doznał gwałtu analnego w gorący upalny dzień przez jakiegoś spoconego grubcia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...