Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Całkiem na koszt państwa być nie może, bo pojawi się fikcyjne zatrudnianie, żeby tylko składki szły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "koszt państwa" czyli kogo? wszystkich? podniosą ZUS i podatek dochodowy na ten cel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nam starym karzą zapier***ać do 67 lat, idioci, zamiast dać wcześniejsze emerytury niech młodzi mają pracę to ja o lasce będę szła do pracy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a nam starym karzą zapier***ać do 67 lat, idioci, zamiast dać wcześniejsze emerytury niech młodzi mają pracę to ja o lasce będę szła do pracy,
Bzdura. Cala masa emerytów na wcześniejszych nadal pracowała w tym samym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z cyklu genialnych pomysłów socjalistów: robimy losowani wśród bezrobotnych i każdy dostaje numerek, w pierwszym losowaniu nieparzyste numerki zjadają parzyste, potem powtarzamy losowania co miesiąc aż do rozwiązania problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjaliści mają zajebiste pomysły czemu nikt ich nie chce wprowadzić w życie?! A potem wszyscy mają pretensje że nikt nic nie robi dla Nas a tu po prostu wszyscy wszystkich blokują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjaliści mają zajebiste pomysły czemu nikt ich nie chce wprowadzić w życie?! A potem wszyscy mają pretensje że nikt nic nie robi dla Nas a tu po prostu wszyscy wszystkich blokują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że myślisz o Socjalistach a nie "socjalkomunistach" z SLD lub RP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...