Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krótki film z maratonu. http://www.youtube.com/watch?v=kV7zsOgqzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. tysiąc osób wzięło udział...   ...od kiedy tak rozpoczynamy zdanie yyy, no właśnie jak nazwać osoby piszące z takimi błędami, bo na miano dziennikarza nawet nie zasługujesz, czy to ma być szanujący się portal gdzie do pisania zatrudnia się nieuków, pewnie po zaOOOOOcznym dziennikarstwie, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja żeby dojechac z dzieckiem do lekarza ze skarpy na widok, musiałem jechać przez nałkowskich i obok zalewu. Jana Pawła zablokowane przez auta, a skrótem przez górki policja nie chciał mnie przepuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja żeby dojechac z dzieckiem do lekarza ze skarpy na widok, musiałem jechać przez nałkowskich i obok zalewu. Jana Pawła zablokowane przez auta, a skrótem przez górki policja nie chciał mnie przepuścić.
  Podziękuj innym kierowcom, impreza super i była by o wiele lepsza gdyby ruch aut całkiem wyłączyli. Dla wielu nie tylko korki, ale widok np. policji kierującej ruchem to było zbyt wiele... kierowcy ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał tradycyjnie wygrać znany biegacz Zuk, czyżby zmogła go kontuzja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja żeby dojechac z dzieckiem do lekarza ze skarpy na widok, musiałem jechać przez nałkowskich i obok zalewu. Jana Pawła zablokowane przez auta, a skrótem przez górki policja nie chciał mnie przepuścić.
ze skarpy na widok samochodem tak?  śmieszny jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy i oby ostatni w takim wydaniu. Jak można dopuścić do dezorganizacji ruchu drogowego w i tak zakorkowanym z powodu remontów ulic Lublinie? Chleba i igrzysk? Wolę chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maraton w Lublinie , jak i w innych większych miastach, to bezsens zupełny.Od tego rodzaju imprez są miejsca do tego  przeznaczone, typowo sportowe! Absurd zupełny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz to w Nowym Jorku, na pewno przyznaja Ci rację. Pozdr. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...