Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy mlekomat w Lublinie stanął przy ulicy Tarasowej

Utworzony przez Gość, 21 kwietnia 2011 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Gdzie jest "Borechów"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) w Borechowie (...) Pan redaktor Jakub Markiewicz nawet nazwy miejscowości poprawnie nie potrafi napisać - cóż - imbecylizm szerzy się szeroko w kręgach dziennikarskich:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litr mleka w tym automacie 3 zł, litr mleka w markecie 1,95 zł. Tyle w temacie. (...)Panie inwestorze, to jest Polska Wschodnia. Tu nikt nie bedzie placił prawie 2 x tyle, bo produkt jest ekologiczny. Tu sie oglada kazda zlotowke dwa razy, zeby przezyc do nastepnej pensji. W Lublinie sa inne pensje niz w Polsce. Nas na to po prostu nie bedzie stac. Prosze przeniesc interes do Poznania, Wrocławia. Powodzenia tamże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wyjaśniam jak to działa-otóż w tej drewnianej budce, a dokładniej obórce mieszka krowa. Obórka jest wyposażona w podajnik wody i pokarmu. Odpady z obórki czyli obornik jest wywożony raz w tygodniu-w sobotę rano. Biogaz jest grmadzony w podziemnym zbioniku i odsysany cysterną LPG. Reszta to mechanika i elektonika jak w zwykłym automacie do kawy. Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestañcie sie wydurniac i obrazac innych. Przez jeden blad, JEDEN- brak jednej literki, a wy INTELIGENCJA POLSKA? co macie z na swiadectwie z j.polskiego??????????????????'' Jesli jestescie tacy doskonali to moze na ksiedza pójdziecie??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestañcie sie wydurniac i obrazac innych. Przez jeden blad, JEDEN- brak jednej literki, a wy INTELIGENCJA POLSKA? co macie z na swiadectwie z j.polskiego??????????????????'' Jesli jestescie tacy doskonali to moze na ksiedza pójdziecie??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Litr mleka w tym automacie 3 zł, litr mleka w markecie 1,95 zł. Tyle w temacie.(...)Panie inwestorze, to jest Polska Wschodnia. Tu nikt nie bedzie placił prawie2 x tyle, bo produkt jest ekologiczny. Tu sie oglada kazda zlotowke dwa razy,zeby przezyc do nastepnej pensji. W Lublinie sa inne pensje niz w Polsce. Nasna to po prostu nie bedzie stac. Prosze przeniesc interes do Poznania, Wrocławia.Powodzenia tamże.
Spróbuj takiego mleka to powiesz czy widzisz różnicę, mleko w kartonach dostępne w sklepach to nawet koło mleka nie leżało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani konsumenci pragnę Was poinformować, że mleko do marketów i dyskontów produkowane jest specjalnie pod ich zamówienie i ich cenę wówczas karton Pack kosztuje więcej niż w nim mleko ponieważ mleko 1,8 % jest to mleko 30% mleka od krowy, mleko 0,5 % jest to 9% mleka od krowy a reszta woda. Spróbujcie z nie zrobić mleko zsiadłe zobaczycie ile jest wody. Tak za mleko 1,8% winna być cena 0,85 PLN a za 0,5% cena 0,72 PLN duży koszt kartonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze zainwestujcie w prytomaty przybramowe. koszt 0,75l 3zł a butelka 75gr i biznes pierwsza klasa. nie zdążycie dowozić buhehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestañcie sie wydurniac i obrazac innych. Przez jeden blad, JEDEN- brak jednej literki, a wy INTELIGENCJA POLSKA? co macie z na swiadectwie z j.polskiego??????????????????'' Jesli jestescie tacy doskonali to moze na ksiedza pójdziecie??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olosiedrogi napisał:
Przestañcie sie wydurniac i obrazac innych. Przez jeden blad, JEDEN- brak jednej literki, a wy INTELIGENCJA POLSKA? co macie z na swiadectwie z j.polskiego??????????????????'' Jesli jestescie tacy doskonali to moze na ksiedza pójdziecie??????????
przestań pieprzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Litr mleka w tym automacie 3 zł, litr mleka w markecie 1,95 zł. Tyle w temacie. (...)Panie inwestorze, to jest Polska Wschodnia. Tu nikt nie bedzie placił prawie 2 x tyle, bo produkt jest ekologiczny. Tu sie oglada kazda zlotowke dwa razy, zeby przezyc do nastepnej pensji. W Lublinie sa inne pensje niz w Polsce. Nas na to po prostu nie bedzie stac. Prosze przeniesc interes do Poznania, Wrocławia. Powodzenia tamże.
Nie wiem w jakim markecie się zaopatrujesz ale w Stokrotce na tarasowej najtańsze mleko 2%,Krasnystaw w butelce plastikowej kosztuje 2,25zł. Tutaj mówimy o PRAWDZIWYM mleku więc 3 zł/litr jest ceną rozsądną i nie rób z mieszkańców Polski wschodniej dziadów-jak masz kompleksy to siedź w domu,pobieraj zasiłek i narzekaj,że państwo nie dało a powinno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHA CHA SMACZNEGO, A MOŻE TAK KTOŚ POKUSI SIĘ O ODWIEDZENIE TEGO GOSPODARSTWA TO PO TEJ WIZYCIE NIE BĘDZIE MLEKO SMAKOWAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Nie wiem w jakim markecie się zaopatrujesz ale w Stokrotce na tarasowej najtańsze mleko 2%,Krasnystaw w butelce plastikowej kosztuje 2,25zł.Tutaj mówimy o PRAWDZIWYM mleku więc 3 zł/litr jest ceną rozsądną i nie rób z mieszkańców Polski wschodniej dziadów-jak masz kompleksy to siedź w domu,pobieraj zasiłek i narzekaj,że państwo nie dało a powinno!
W tej samej stokrotce litr mleka 1,5 procent w kartonie kosztuje 1,89 więc jeszcze mniej. Jak już będzie działał to i tak sobie kupię na spróbowanie czy smakuje tak samo jak z mojego dzieciństwa jak się do babci jeździło. Jeszcze cieplutkie z pianką hmmmm to był smak nie to co teraz więcej chemii niż mleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz być piękny i gładki to pij mleko z byczej pałki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 tyś za mlekomat.Musi byc tam stosowana kosmiczna technologia z NASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Litr mleka w tym automacie 3 zł, litr mleka w markecie 1,95 zł. Tyle w temacie. (...)Panie inwestorze, to jest Polska Wschodnia. Tu nikt nie bedzie placił prawie 2 x tyle, bo produkt jest ekologiczny. Tu sie oglada kazda zlotowke dwa razy, zeby przezyc do nastepnej pensji. W Lublinie sa inne pensje niz w Polsce. Nas na to po prostu nie bedzie stac. Prosze przeniesc interes do Poznania, Wrocławia. Powodzenia tamże.
Mówisz o mleku z półrocznym terminem ważności. Powodzenia jak pijesz takie g**** Poza tym nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich. ja bardzo chętnie spróbuje i jeżeli będzie dobre, bede regularnie kupował. Bardzo dobrze, że ktoś inwestuje u nas. W końcu wyjdziemy z ku***dołka, chociaz jak czytam takie wypowiedzi jak Twoje, to zaczynam sie nad tym zastanawiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ht
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2011 r. o 21:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]W srodku siedzi wielki murzyn.. smacznego!![/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszka napisał:
W tej samej stokrotce litr mleka 1,5 procent w kartonie kosztuje 1,89 więc jeszcze mniej. Jak już będzie działał to i tak sobie kupię na spróbowanie czy smakuje tak samo jak z mojego dzieciństwa jak się do babci jeździło. Jeszcze cieplutkie z pianką hmmmm to był smak nie to co teraz więcej chemii niż mleka
A ja przez ponad 30 lat mieszkałem na wsi i szczerze wolę to mleko z hipermarketów czy sklepu-bo wiem,że ono jest prawdziwie oczyszczone! Mieszkałem na wsi,to doskonale wiem,co ludzie robią z mlekiem-nawet w tych "pseudonowoczesnych unijnych" oborach. Ale ludzie z miasta są na tyle naiwni,że za "świeże mleczko prosto od krowy" majątek oddadzą He!He!-ale jesteście naiwni i durni,aż mi Was żal! Opowiadał mi mój kolega z Węgrowa(koło Siedlec) jak wygląda praca w nowoczesnej mleczarni-brud nie ma szans!co chwilę rutynowe kontrole sanepidu! Natomiast u rolnika w oborze różnie bywa,na stanowiskach udojowych różne rzeczy się "przydarzają" ,a sanepid/kontrole są rzadko kiedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...