Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies oswaja, kot reklamuje. Tak promuje się SP nr 22 w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2018 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Nie polecam jednej z oddziału zerowkowego. Pracuja tam bardzo młode dziewczyny szczególnie blondynka. Próbuje wszystko nadrobić słodką miną. Co do szkoły to ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 klasy pierwsze to rozumiem. A w SP51 na Bursztynowej ma być klas pierwszych między 10 a 12! Znowu. Ciekawe gdzie te dzieci się pomieszczą. Już ich jest 1.500!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dość słaba szkoła, basen, ale często zamykany ze względu na złą wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta blondi w zerowce to jakaś porażka. Siksa bez żadnego doświadczenia.Ale tak, uśmiechać to się umie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do zerówki prowadzonej przez Panią Karolinę (określoną poniżej jako "blondi") - jestem bardzo zadowolona, córka jest pod dobrą opieką, uczy się nowych rzeczy, literek, pisania, ogólnie porządku i sprzątania po sobie. nie wiem, kto zamieszcza takie złe komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jest jedną z lepszych szkół w Lublinie. Nastawiona jest na wszechstronną pomoc każdemu dziecku. Natomiast jak dziecko źle się zachowuje i ma problemy w nauce to najlepiej napisać zły komentarz. Tak jak w każdej szkole nauczyciele tu tez wymagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dość słaba szkoła, basen, ale często zamykany ze względu na złą wodę, miała bardzo słabe wyniki po sprawdzianach klas szóstych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do zerówki prowadzonej przez Panią Karolinę (określoną poniżej jako "blondi") - jestem bardzo zadowolona, córka jest pod dobrą opieką, uczy się nowych rzeczy, literek, pisania, ogólnie porządku i sprzątania po sobie. nie wiem, kto zamieszcza takie złe komentarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam jednej z oddziału zerowkowego. Pracują tam bardzo młode dziewczyny szczególnie blondynka. Próbuje wszystko nadrobić słodką miną. Co do szkoły to ok. Zerówka tworzona ad hoc tak na siłę nieprzystosowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bida panie bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dość słaba szkoła, basen jest, ale często zamykany ze względu na złą wodę, miała słabe wyniki po sprawdzianach klas szóstych zwłaszcza ostatnie lata, brak laureatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie negatywne komentarze to chyba szkoły konkurencyjne piszą!? Żenada! Szkoła 22 - ga jest szkoła bardzo dobra na wysokim poziomie.. Co do basenu to nie przypominam sobie że zamykany jestem powodu wieczystej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Jeśli ktoś ma tu dziecko to wie, że szkoła jest kameralna a każdy dzieciak właściwie zaopiekowany, wiem bo moje dzieci tu chodzą. A co do krytyki: od kiedy młodość i uśmiech to wady. Nie przejmujcie się Panie czczym pisaniem zawistnych ludzi i róbcie swoje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zastanawiam się od kiedy kobieta z miłą aparycją to problem. Wydaje mi sie ze dzieciom nawet milej obcuje sie z taką osobą. Szczególnie jesli do tego jest sympatyczna, wyrozumiała i troskliwa wobec swoich podopiecznych. Moje dziecko uczeszcza do zerówki w szkole nr 22 i uważam że obydwie Panie są na poziomie i wszystkie powyższe, wymienione przeze mnie cechy, są adekwatne w stosunku do naszych Pań. Mysle ze te niemiłe, wrecz nawet aroganckie komentarze wynikają z zazdrości bądź niskiego poziomu intelektualnego osób je piszących. Nawet wyrażając swoją negatywną opinię wypada pokazać choć odrobine klasy. Dlatego krytykę proponuje zacząć od siebie. Mysle ze w tym przypadku nie dałoby się tego ująć w dwóch zdaniach. Jeśli oczywiście Pan/Pani zrozumiał/zrozumiała moją wypowiedź...w co szczerze wątpie. Pozdrawiam nasze Panie i zycze nadal tyle uśmiechu i życzliwości na co dzień ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...