Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana 13-latka leżała przy kościele w męskim ubraniu

Utworzony przez mosquito, 6 lipca 2010 r. o 12:46 Powrót do artykułu
ale trzeba przyznać, zaopiekowali się nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie targali ją pod sklep hermes na radzynskiej. siedza tam codziennie do czwartej rano drą ryje pala skrenty i smieja sie z policji, która nie umie poradzic sobie z banda nastoletnich gnojkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Friends?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuch dziewuszka - rodzice są dumni !!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
pewnie targali ją pod sklep hermes na radzynskiej. siedza tam codziennie do czwartej rano drą ryje pala skrenty i smieja sie z policji, która nie umie poradzic sobie z banda nastoletnich gnojkow.
Bez przesady, nie siedzą tam codziennie. Fakt, że zdarza się że jakieś pijaczki raz na jakiś czas (co kilka tygodni) przechodzą koło sklepu i wykrzykują obelżywe słowa, ale idą po kilku, góra kilkuastu minutach gdzie indziej. Oczywiście nie bronię nikogo, bo nie popieram takiej formy rozrywki, ale proszę nie wmawiać mieszkańcom Lublina, że na naszym osiedlu jest aż tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w niedzielę mamusia z tatusiem, zaraz po kościele udali się na głosowanie i poparli Jarka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin , bastion Prawa i Sprawiedliwości ! Rodzice tacy prawi a dzieci ... he he he tacy jak rodzice !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was popieprzeni hipokryci, wy nigdy alkoholu nie probowaliscie gdy mieliscie kilkanascie lat? Z calym szacunkiem ale nie ma takiej osoby, a ze ja zostawili w takich okolicznosciach wiec sprawa sie naglosnila i ma pecha dziewczyna, no ale wy jestescie wzorem dla matki teresy przeciez. banda idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE JAKI STOPIEŃ Z RELIGII MIAŁA TA DZIEWCZYNA . LUBLIN TO POWINIEN STANĄĆ DO KONKURSU GINESA W KONKURENCJI HIPOKRYZJIA. OCZYWIŚCIE W KONKURSIE JAKO OPIEKUN STADA POWINIEN STANĄĆ PLEBAN ,KTÓRY PODCZAS WYBORÓW BYŁ ,,POLITRUKIEM,, I GROZIŁ GRZECHEM WYBORCÓW,GDYBY INACZEJ GŁOSOWALI,NIŻ ON KAZAŁ. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali'pies napisał:
A w niedzielę mamusia z tatusiem, zaraz po kościele udali się na głosowanie i poparli Jarka?
bardziej na bronka....to on wyznaje zasade ze wszytsko wolno....liberalizm w koncu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodość ma swoje prawa. Nie pochwalam tego, ale nie wiedziała dziewczyna ile może. Wypiła za dużo- będzie to nauczką na przyszłość.Przykre jest to,że koledzy zawiedli.Dziecinada i tyle,ale powinno to zdarzenie wyostrzyć też czujność rodziców. Według mnie nieco za wcześnie na alkoholowe zabawy... .Życzę trzeźwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
bardziej na bronka....to on wyznaje zasade ze wszytsko wolno....liberalizm w koncu
Wolę to (liberalizm) niż państwo wyznaniowo - policyjne ! a było już do niego blisko , oj było ... Mówi się że mali przywódcy są ,, wielcy" - historia zna takich ! Tylko ilu ludzi zginęło dla bycia wielkim przez nikczemnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie długą będą stały 9letnie tirówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Ale z was popieprzeni hipokryci, wy nigdy alkoholu nie probowaliscie gdy mieliscie kilkanascie lat? Z calym szacunkiem ale nie ma takiej osoby, a ze ja zostawili w takich okolicznosciach wiec sprawa sie naglosnila i ma pecha dziewczyna, no ale wy jestescie wzorem dla matki teresy przeciez. banda idiotow
Spróbować alkoholu można. Ale najebać się tak, że nie była w stanie o własnych siłach podnieść się z trawnika! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa napisał:
nie długą będą stały 9letnie tirówki
Toż to kryminał za takie grozi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ew3rt8 napisał:
Spróbować alkoholu można. Ale najebać się tak, że nie była w stanie o własnych siłach podnieść się z trawnika! .
Nie rozumiesz, że dziecku zaszkodziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze nietyle zostala zgwalcona o ile sama wystawila,wodka tez kosztuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldemar napisał:
Moze nietyle zostala zgwalcona o ile sama wystawila,wodka tez kosztuje..
Czytaj ze zrozumieniem! Nikt jej nie zgwałcił. Co miało wystawiać dziewcze w stanie upojenia alkoholowego?Daj spokój.Przyodziali ją w co mogli-to i tak wiele...Wódka kosztuje za mało skoro stać na nią nawet "dzieci".Czekam na 100% podwyżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to widze tak ze skoro byla pijana a nikt jej nie zgwalcil to wyglada na to ze to nie wina tych co ja niesli bo najwidoczniej chcieli jej tylko pomuc nawet przeprali ja w ciuchy , tylko to wina tej gowniary ze w tym wieku siega juz po alkohol i nie ma zachamowan a takze to wina rodzicow poniewaz nie upilnowali 13 latki z kim sie zadaje i co robi . Na moje oko to widac ze chcieli jej pomuc ale sploszyli sie tym radjowozem przeciez wiecie jaka jest policja w tym kraju "chce ktos pomuc a niekoniecznie wyjdzie na to ze mial taki zamiar " oczywiscie nie bronie ich bo zostawili ja na pastwe losu ale rowniez mozna tlumaczyc to tak ze nie chcieli miec zadnych problemow przez to ze byla pijana do nieprzytomnosci dlatego zostawili ja policji. W sumie nie dziwie sie im ze uciekli poniewaz skoro policja odrazu stwierdzila ze dziewczyna zostala zgwalcona to co by bylo jak by z nia zostali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...