Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CIEKAWA JEST ILUSTRACJA DO TEKSTU O PIJANEJ REDAKTORCE. WEWNĄTRZ RADIOWOZU ŚPI JAK SUSEŁ POLICJANT. CZYŻBY PIJANY. TO CHYBA PRZEZ SOLIDARNOŚĆ ZAWODOWĄ TO ZDJĘCIE. WY UJAWNILIŚCIE WIEDZĘ O PIJANEJ REDAKTOR, A MY W ODWECIE POLICJANTA ŚPIOCHA. GRATULACJE ZA POMYSŁ DLA REDAKTORÓW DZIENNIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu przyczyną wypadku była ulewa czy to że była pijana? Sitwa już na wstępie zaczyna mydlić? Pewnie pójdzie do biskupa ,wyspowiada się i będzie po sprawie .......OJ PRAWO NASZE LUBELSKIE PRAWO czemu lubisz skręcać na lewo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant nie śpi tylko chowa się przed oślepiającym słońcem to chyba widać !!!!!!! opiniak nie czepiaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaak zdjęcie świetnie pasuje do dzisiejszego superniusa.......... Pozdrawiam Pana Policjanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/2857910/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorku wystawa w Sitnie nie w Sitańcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - pijana dziennikarka PRL a winien będzie policjant z radiowozu na zdjęciu. Doczekał się kary !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic jej nie będzie. W każdym sensie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/1696543/ foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
policjant nie śpi tylko chowa się przed oślepiającym słońcem to chyba widać !!!!!!! opiniak nie czepiaj się
Nie śpię i nie chowam się. Krostę wyciskałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos się radiowcy na swojej stronie nie pochwalili o tym wyczynie. Głupią babę wywalić z roboty i obciążyć wszelkimi kosztami - pijana a więc Auto Casco nie działa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu tak mało informacji o tym wypadku? a moze tak mało bo to dziennikarka jechała a nie urzednik????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubiłem słuchać audycji prowadzonych przez panią redaktor Ł.życzę jej szczęśliwego powrotu do zdrowia.jestem jednak sprawiedliwy w ocenach i uważam,że pani redaktor Ł powinna odejść z pracy w radio lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
lubiłem słuchać audycji prowadzonych przez panią redaktor Ł.życzę jej szczęśliwego powrotu do zdrowia.jestem jednak sprawiedliwy w ocenach i uważam,że pani redaktor Ł powinna odejść z pracy w radio lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez lubię audycje Pani Edyty. Życze szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieje że ten wypadek, który jest koszmarem dla Pani Edyty, nie będzie miał wpływu na jej karierę zawodową. Wypaki zdarzaja się różnym ludziom ale to nie jest pwód do tego żeby ktoś odchodził z pracy. Ludzi należy wspierać w trudnych chwilach a nie rzucac kłody pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona była w miejscu pracy /bo wracała z festynu gdzie robiła reportaż/ i jechała służbowym autem, więc zwolnią ją dyscyplinarnie, bo KAŻDY kto pije w miejscu pracy może być zwolniony dyscyplinarnie. jest na to paragraf w Kodeksie Pracy. Radio Lublin jest utrzymywane z naszych podatków, więc to tak samo jakby utrzymywać za nasze podatki pijanego urzędnika w miejscu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...