Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana matka weszła z wózkiem przed jadący samochód

Utworzony przez niutek, 10 marca 2011 r. o 11:31 Powrót do artykułu
a kierująca to za szybko nie jechała???? Na ul. Turystycznej zapierniczają samochodami jak szaleni!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby jechała za szybko to by się nie zdążyła zatrzymać... Widać jechała z odpowiednią prędkością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niutek napisał:
a kierująca to za szybko nie jechała???? Na ul. Turystycznej zapierniczają samochodami jak szaleni!!!!!!!!
Gdyby jechała za szybko to by się nie zatrzymała i doszłoby dp wypadku. Jak można coś zarzucac kierującej samochodem skoro to pijana mamuśka o mało nie doprowadziła do tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak takie mamuśki będą włazić bezpośrednio pod samochody to żadna szybkość nie będzie bezpieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najleprzym przykladem tego jak jezdza kierowcy a szczegulnie z lecznej to plot przy ulicy turystycznej 39 lezy conajmniej 2 razy do roku !!!!! I jesli niedoszlo do tragedii to tylko kwestia czasu a radar to juz wogóle niepomaga, a miasto ma to gdzies 0 zainteresowania ,az dojdzie do masakry niebedzie wtedy za pózno czy jest jakis sposób by kierowca zwolnil i niejechal od Plusa w dól przez tory az do zakretu grubo ponad 100 i w zakret ledwo sie mieszczac ucika na druga stron e udeza w kraweznik i scina plot slupa i zapomnialem odbija sie od budynku niestety taka jest polska chyba nigdy to sie nizmieni . pozdrawiam mieszkaniec roz....go plotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TYM WSIOWYM MIEŚCIE JEDYNE CO NAM ZOSTAŁO TO KUPIĆ SOBIE FLASZKĘ,BO NA TYLE STARCZA KASY Z ZASIŁKU I CHLAĆ!!CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba myśleć pozytywnie!To bohaterka,która ryzykując życie badała refleks kierowców.A że trudne na trzeźwo, to musiała się znieczulić.Wszystko jest kwestią odpowiedniego tłumaczenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arti napisał:
Najleprzym przykladem tego jak jezdza kierowcy a szczegulnie z lecznej to plot przy ulicy turystycznej 39 lezy conajmniej 2 razy do roku !!!!! I jesli niedoszlo do tragedii to tylko kwestia czasu a radar to juz wogóle niepomaga, a miasto ma to gdzies 0 zainteresowania ,az dojdzie do masakry niebedzie wtedy za pózno czy jest jakis sposób by kierowca zwolnil i niejechal od Plusa w dól przez tory az do zakretu grubo ponad 100 i w zakret ledwo sie mieszczac ucika na druga stron e udeza w kraweznik i scina plot slupa i zapomnialem odbija sie od budynku niestety taka jest polska chyba nigdy to sie nizmieni . pozdrawiam mieszkaniec roz....go plotu.
heh kurcze współczuję Ci miejsca lokalizacji Też już nie raz widziałam wypadki w tym miejscu... a ten radar to g... nie działa ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
heh kurcze współczuję Ci miejsca lokalizacji Też już nie raz widziałam wypadki w tym miejscu... a ten radar to g... nie działa ;/
DZIEKI za wspóczucie naszczescie plot jest ubezpieczony a ja mieszkam w Hiszpanii , ale jest mi przykro jak sie dowiaduje o takim DESASTRE hehe pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy dziecko było trzeźwe bo mogło tez być pijane i trzeba by było mu udzielić pomocy, a jeśli było trzeźwe to dlaczego pijana matka nie siedziała w wózku. Było by bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arti napisał:
DZIEKI za wspóczucie naszczescie plot jest ubezpieczony a ja mieszkam w Hiszpanii , ale jest mi przykro jak sie dowiaduje o takim DESASTRE hehe pozdro
No i dobrze, teraz trzeba mieć wszystko ubezpieczone... heh. No dla Ciebie również pozdrowienia z zimnej Polski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka z pod Kraśnika napisał:
A czy dziecko było trzeźwe bo mogło tez być pijane i trzeba by było mu udzielić pomocy, a jeśli było trzeźwe to dlaczego pijana matka nie siedziała w wózku. Było by bezpieczniej.
hahahah dobre pytanie:P:P:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialbym zaznaczyc, ze to nie te kobiety zatrzymaly pijana i wezwaly karetke pogotowia, tylko zatrzymaly NAS gdy przypadkowo tamtedy przejezdzalismy i stalismy na swiatlach (wracalismy ze swidnika malego). Byla 21.15 zatrzymaly nas na turystycznej 3 przy stacji benzynowej e-leclerc, kobieta chciala uciekac, ale ja dogonilem i po kilku minutach zadzwonilem na POlicje (te kobiety nie mogly sie dodzwonic bo bylo zajete) zabralismy matke z dzieckiem do karetki i czekalismy na przyjazd policji. tlumaczyla sie ze z okazji dnia kobiet maz pozwolil jej sie napic itp itd. Przyjechalo 2 policjantow 'suczka', poszli po meza, przesluchali kobiety i zabrali pijana na dolek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...