Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uczcie się młodzi kierowcy. Piłeś, prowadziłeś, miałeś kolizję, to zmykaj jak najszybciej z miejsca przestępstwa!!! Tylko idiota zostanie. Za ucieczkę nic dodatkowego nie grozi, a i później łatwiej jest się wybronić w sądzie. Takie mamy prawo. Sklecione pod przestępców. Zawsze pijacy będą uciekać, bo za ucieczkę jest nagroda, a nie kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym ją zobaczyć na rolada pod prysznicem więziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to stan umysłu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjęcie zatrzymanej? Bo może bym ja wykupił, myślę że nadawalaby się na moją żonę i matkę moich dzieci. Lubie ostre  dziewuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziuba niech zgadne pewnie Bronowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zamykać tylko zrobić naga sesję  na Dzienniku Wschodnim. Z twarzą oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z policji mogli ja puścić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj panie mecenas, raczej byś poszedł z torbami... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlachta nie pracuje hehe  Wywłoki z tatar albo innych Bronowic  Koltuniary do kamieniołomu . Do prowadzenia z zakazem ,kolizja ,ucieczka z miejsca zdarzenia no i do tego paserstwo albo kradzież  No to gwiazda się doigrała  Kołtun jeb....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała szczęście że nikogo nie zabiła tym samochodem mając 3 promile alkoholu we krwi. Minister Ziobro za zabójstwo człowieka samochodem po pijanemu na ulicy, żąda ustanowieniem prawa, aby było to traktowane jako zabójstwo a nie wypadek komunikacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amanda to ty ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...