Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijanego męża oddała policji

Utworzony przez Geralt, 3 kwietnia 2008 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Pawlik Morozow byłby z Pani dumny, więcej www.geralt.blox.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten sposób uratowało może życie męża, dziecka i swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno są plusy i minusy takiego zachowania i długo można o nich dyskutować. Osobiście popieram tą Panią. Więcej takich żon - mniej wypadków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ okropne babsko.Czy nie mogła ona przywieźć męża do domu tylko zawozić go na policję?Uchronioła by przez to małżeństwo,nie spowodowany by był wypadek w stanie nietrzeźwości,budżet rodzinny by pozostał nienaruszony.A czy ta okropna baba ma uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych?Policjanci prowadzący sprawę męża-pijaka powinni jeszcze sprawdzć tą okropną babę,czy ma prawko.Jeśli nie ma,powinna otrzymać zarzut świadomego zagrożenie w ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja. najczystszy przykład głupoty. kobieta to jednak dziwne urządzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh najpierw go poprosiła żeby jechał, coś tu śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamus napisał:
W ten sposób uratowało może życie męża, dziecka i swoje.
Najpierw pozwoliła mu jechać pod wpływem a dopiero później zawiozła na komisariat wiec nie ziem czy to był dobry sposób na ochronę życia. Skoro widać było że mąż jest pod wpływem to nie powinna wpuszczać go za kierownicę tylko sama pojechać. Chyba w grę wchodzą tutaj porachunki małżeńskie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geny Saczy Morozowa odżyły. Jest to najcięższa forma zdrady małżeńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla tej Pani.Ja zebym była tak odważna jak ta kobieta to teraz może moje życie z małżonkiem nie wyglądałoby tak jak teraz.Mój mąż też potrafił jeździć po pijaku ,obecnie przychodzi pod wpływem alkocholu i twierdzi że jest trzeżwy(ma wyrok zakazujący picja i kuratora) teraz jak przyjdzie pijany to to zgłaszam i idzie siedzieć.Więc brawo dla Pani i oby było więcej takich kobiet a pijanych kierowców i mężów ubędzie za nim wypije to się zastanowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok zakazujacy picia, a nie dalo sie jeszcze wyroku na oddychanie? Chyba lepiej poprostu odejsc od pijaka?
Gość napisał:
Gratulacje dla tej Pani.Ja zebym była tak odważna jak ta kobieta to teraz może moje życie z małżonkiem nie wyglądałoby tak jak teraz.Mój mąż też potrafił jeździć po pijaku ,obecnie przychodzi pod wpływem alkocholu i twierdzi że jest trzeżwy(ma wyrok zakazujący picja i kuratora) teraz jak przyjdzie pijany to to zgłaszam i idzie siedzieć.Więc brawo dla Pani i oby było więcej takich kobiet a pijanych kierowców i mężów ubędzie za nim wypije to się zastanowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...