Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
700 zł mandatu a punkty karne 15 tez dostał, skąd taki wysoki mandat??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
700 zł mandatu a punkty karne 15 tez dostał, skąd taki wysoki mandat??????
stąd że był wyjątkowo głupi. Odważny bo pijany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu kretyni dla takich to szkoda czasu w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziczenie !!! ale czemu tu się dziwić przykład idzie z góry. Kościół , tradycja o tym naród powinien zapomnieć. Swobody , liberalizm żeby nie powiedzieć libertynizm to teraz w modzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz publicznie pije wino, przy dzieciach i młodzieży. Czy za to nie powinien stanąc przed sądem? A dlaczego nie staje? Bo rzady i sądy ..... Domyślcie się co mam na mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mierna..." o pardon "Wierna Basiu" - zanim zaczniesz cokolwiek pisać na jakiś temat, najpierw podejmij ten tytaniczny dla ciebie wysiłek i spróbuj choć odrobinę zgłębić zagadnienie. Inaczej jesteś tylko zwykłym trollem. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierna Basia napisał:
ksiądz publicznie pije wino, przy dzieciach i młodzieży. Czy za to nie powinien stanąc przed sądem? A dlaczego nie staje? Bo rzady i sądy ..... Domyślcie się co mam na mysli
Ja bym Tobie dal mandat 1000 zlotowy za glupote wieksza niz u tych dwoch drobnych pijaczkow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam ich podziwiam, mecz się skończył ok. 20,00 a oni przed 6,00 jeszcze balowali, to trzeba mieć zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samo słowo kapucyn wzbudza u mnie chichot, a kapucyn bosy to już niestety dla mnie za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, "Bóg, Honor, Ojczyzna". Cały Lublin heheheh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolicy nie maja lekko, przesladuja ich juz na calym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mało tu POjętnych uczniów RPP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera "chałaśliwi" byli!? pewnie alkochol sporzywali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smd napisał:
"Mierna..." o pardon "Wierna Basiu" - zanim zaczniesz cokolwiek pisać na jakiś temat, najpierw podejmij ten tytaniczny dla ciebie wysiłek i spróbuj choć odrobinę zgłębić zagadnienie. Inaczej jesteś tylko zwykłym trollem. Amen.
Ty na pewno wiesz co pisać Baśka ma rację oni piją na potęgę a nie powinni i gdzie jest sprawiedliwość !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki napad?. Po prostu przyszli sie napić w to miejsce gdzie jeden stale pije a reszta misi sie patrzeć.)))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 stów za zakłócanie???!!! To podkreśla pozycję kościoła w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...