Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca jechał wężykiem przez Lublin. Zatrzymali go świadkowie

Utworzony przez doświadczony kierowca, 5 kwietnia 2013 r. o 10:17 Powrót do artykułu
...Siedzący za kierownicą mężczyzna wykonywał dziwne i gwałtowne manewry. Auto jechało wężykiem... Nie bronię pijaka(potencjalego zabójcy).Dobrze że ktoś zareagowałA co jazdy wężykiem po Lublinie,to na dzisiejsze czasy NORMALNE!!!!Przy takich dziurach w jezdniach lubelskich,konieczne jest jechanie wężykiem.Od grudnia do chwili obecnej już dwukrotnie wykonywałem remont zawieszenia łącznie ze sprężynami,całym zawieszeniem itp.Dodam,że (w/g mnie) nie piratuję,staram się jeździć ostrożnie i raczej staram się szanować innych użytkownikó dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upił się po tym jak się dowiedział ile zarabia Pan Mirosław Taras w LPEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy będą sie z nim tak samo cackać jak z sędzią Włodzimierzem K. z Kraśnika. Tamtego przez prawie 4 lata nie można ukarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Ciekawe, czy będą sie z nim tak samo cackać jak z sędzią Włodzimierzem K. z Kraśnika. Tamtego przez prawie 4 lata nie można ukarać.
Nie przejmuj się.Księdzu nic nie zrobią.Nawet jak spowoduje śmiertelny wypadek.A w tej sytuacji wypadku nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Ciekawe, czy będą sie z nim tak samo cackać jak z sędzią Włodzimierzem K. z Kraśnika. Tamtego przez prawie 4 lata nie można ukarać.
IMMUNITET głupcy,immunitet,możecie go tylko cmoknąć w WAŁ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to mieścina konfidentcka jak Peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka jesteś tu?objecał ja i niema pszekleństw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tępy hui, żeby kolesia zatrzymywać i na psy dzwonić, co za konfident pier***ony, (pewnie jakiś esbek emerytowany), mógł przecież sprawe załatwić w przyzwoity i kulturalny sposób, samochód odstawic a kolesia do domu odwieść. Teraz ten 57-latek ma przeje***e bo polskie prawo jest najbardziej popier***onym prawem na świecie pod tym wzgledem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci kiedyś pijany kierowca rozjedzie rodzine to będziesz płakał, że takiego "konfidenta" nie było w pobliżu. Facet odwalił kawał dobrej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Jaki tępy hui, żeby kolesia zatrzymywać i na psy dzwonić, co za konfident pier***ony, (pewnie jakiś esbek emerytowany), mógł przecież sprawe załatwić w przyzwoity i kulturalny sposób, samochód odstawic a kolesia do domu odwieść. Teraz ten 57-latek ma przeje***e bo polskie prawo jest najbardziej popier***onym prawem na świecie pod tym wzgledem.
pochwal się ile twoja matka musiała śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Jaki tępy hui, żeby kolesia zatrzymywać i na psy dzwonić, co za konfident pier***ony, (pewnie jakiś esbek emerytowany), mógł przecież sprawe załatwić w przyzwoity i kulturalny sposób, samochód odstawic a kolesia do domu odwieść. Teraz ten 57-latek ma przeje***e bo polskie prawo jest najbardziej popier***onym prawem na świecie pod tym wzgledem.
Masz rację! powinien jeszcze zawieźć go do domu i podstawić miskę (bo pewnie w nocy helikopter się włączył) no i szklankę(albo i butle) wody (w końcu 3 promile zoobowiązują do kaca) a na koniec pocałować go w główkę na dobranoc i cichutko wyjść z domu delikwenta nie budząc przy tym familii.. a rano powinien zadzwonić (byle nie za wcześnie) i zapytać o samopoczucie jegomościa i przeprosić za swoją (jakby nie było) nachalność. Zyskałby chwałę po wszeczasy, wszystkie twe ziomki by klaskali (uszami) - a tak będzie się za nim ciągnęła łatka konfidenta i tacy jak tY nie będą go szanować, straszne.. nie wiem jak se chłop z tym psychicznie poradzi.. a mógł nie reagować.. ja nie wiem o czym ci ludzie myślą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Jaki tępy hui, żeby kolesia zatrzymywać i na psy dzwonić, co za konfident pier***ony, (pewnie jakiś esbek emerytowany), mógł przecież sprawe załatwić w przyzwoity i kulturalny sposób, samochód odstawic a kolesia do domu odwieść. Teraz ten 57-latek ma przeje***e bo polskie prawo jest najbardziej popier***onym prawem na świecie pod tym wzgledem.
Twoje rozumowanie jest całkowicie pozbawione sensu. Zgłoszenie na policję, że po mieście porusza się niebezpieczny typ, potencjalny morderca jest według Ciebie naganne. Natomiast jazda w stanie zbetonienia i narażanie wszystkich dookoła na utratę zdrowia i życia nie zasługuje na potępienie. Jesteś sierotą po PRL i mam nadzieję wymierającym gatunkiem. Nie pozdrawiam. Brawo dla kierowcy skody za obywatelską postawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...