Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca uszkodził pięć samochodów

Utworzony przez cvbn, 6 grudnia 2011 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cvbn napisał:
Wszystko ma swoje granice ale to jest przegięcie. Jeszcze pół bidy jak sobie szkód narobi, ale zniszczył ludziom auta! Powinni auto którym się poruszał skonsfliskować, spieniężyć i wypłacić właścicielom kasę na naprawę plus odszkodowanie, a gościa dodatkowo obciążyć karą finansową i pracami społecznymi.
Ale sęk w tym,że to "auto" niewiele wartuje-bo to stara czarna Beemka. To wydarzenia miało miejsce u nas pod blokiem(między blokiem 24 a 26). Szczęście w tym wszystkim,że nie najechał na nikogo -bo na tej uliczce osiedlowej lubią ludzie spokojnie się przechadzać i niezbyt ustępują miejsca jadącym autom. Słyszałem hałas,ale myślałem,że to śmieciarka wyjątkowo w poniedziałek przyjechała i tak hałasuje. Dopiero po chwili zauważyłem Policję i lawetę. Moim zdaniem: w dużej mierze wina leży po stronie naszej Policji -bo niewiele z tym robią,w sumie nie wiem nawet po co ten VI komisariat w ogóle jest... Tutaj (między blokiem 24 a 26) często widzę pijących cwaniaków w samochodach -a za chwilę odpalają silnik i gdzieś jadą -a Policja chyba "stara się" tego nie zauważać. Akurat Skoda i Audi stały prawidłowo zaparkowane -ale wiele innych samochodów stoi porozrzucanych gdziekolwiek się da -bo brak miejsc parkingowych. A 2 lata więzienia dla hardego młodzieńca to jakaś kpina! -powinni go na co najmniej 5 lat pracy w kamieniołomach skazać i niech odpracuje straty i wyrządzone krzywdy-a inni pijani by się wtedy zastanowili "czy warto po pijaku za kierownicę siadać?". Natomiast w więzieniu włos z głowy mu nie spadnie: jeść dadzą i cieplutko będzie miał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co? Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
A po co? Poszkodowani otrzymają kasę od ubezpieczyciela z polisy OC lub z Funduszu Gwarancyjnego. A potem będą dochodzili zwrotu kasy od sprawcy.
Wiem która to Beemka i wątpię,aby była ona ubezpieczona... A sprawca to chyba zwykły bezrobotny kibol,których na Hutniczej nie brakuje. Jedyne,co mogą od niego otrzymać to wpier*ol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Freq napisał:
Ogólnie rzecz biorąc to świadkowie błędnie opisali sytuację. Jestem poszkodowanym i na pewno mogę stwierdzić, żeby w drzewo to on walnął na początku podczas cofania... a zakończył swój rajd na skodzie i audi... Tak gwoli sprostowania wersji...
No chyba Skody to najbardziej szkoda -bo ona taka w miarę nowa i widziałem dziś rano pogięte blachy po obu stronach przy tylnych nadkolach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia z lublina napisał:
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Madzia -a Ty chyba z Abramowic uciekła? Kiedyś widziałem na mieście "uciekniętego" głupka z Abramowic i podobnie mówił jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madzia z lublina napisał:
i czym tu sie podniecać, ja mam dystans do was wszystkich co wszystko przeżywacie i zaraz komentujecie byle bzdure ja jestem piękna i bogata i dlatego mam dystans
Ty zapomniała dodać ,że oprócz piękna i bogactwa masz jeszcze cnotę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...