Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany mężczyzna zmarł w policyjnym areszcie w Lublinie

Utworzony przez pant, 17 września 2011 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Akurat tak się składa, że te badanie na które zabierają do szpitala przed osadzeniem na dołku na północnej czy w jakimś innym areszcie.. są takie, że lekarz się tylko pyta czy zdrowy sprawdzi ciśnienie i tyle z tych badań.. wiem bo sam tam byłem! Te ps*y z tymi lekarzami i ich badaniami najlepiej wsadzic do celi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty łachu to się spodziewałeś tomografii???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nawali jak stodoła i śpi na mrozie to się jakoś nie troszczy o zdrowie a tu się domaga konsylium, a dopieprzyć im opłatę za to badanie a nie na koszt podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pant napisał:
Akurat tak się składa, że te badanie na które zabierają do szpitala przed osadzeniem na dołku na północnej czy w jakimś innym areszcie.. są takie, że lekarz się tylko pyta czy zdrowy sprawdzi ciśnienie i tyle z tych badań.. wiem bo sam tam byłem! Te ps*y z tymi lekarzami i ich badaniami najlepiej wsadzic do celi...
Za komuny posterunkowy przebadałby cię pałką na dołku we własnym zakresie bez zawracania głowy lekarzowi. Jednak nie wszystko za komuny było złe. I na drugi raz 5x zastanowiłbyś się czy opłaca się postępować tak, żeby znów trafić na dołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pant" prawdę mówi,a druga sprawa,pijany czy nie,to jest człowiek i trzeba pamiętać,że alkoholizm to choroba nieuleczalna,jedni się leczą,a drudzy nie,bo nie ma przymusu.Jakby ten facet umarł na ulicy,to sprawa denata,ale policja wzięła go pod swoją opiekę,więc to ona odpowiada za jego śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatroszczyli się , na pewno nie będzie winnego.Ale coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNE ŻE POLICAJE ZATROSZCZYLI SIĘ O PIJANEGO KTÓRY LEŻAŁ I NIC NIKOMU NIE WADZIŁ JAK MOJA SĄSIADKA WZYWAŁAKILKA RAZY POLICJĘ BO JEJ MĄŻ PIJANY AWANTUROWAŁ SIĘ I GROZIŁ ŻE IM ZROBI KRZYWDĘ TO PANOWIE POLICJANCI POPROSILI PANA ABY BYŁ GRZECZNY BO GO WEZMĄ NA DOŁEK A TAM SPARTAŃSKIE WARUNKI, KOCE ZAWSZONE ITP TO PO CO MA SIĘ NARAŻAĆ NA TAKIE NIEBEZPIECZEŃSTWA NO TEN PAN BYŁ GRZECZNY ALE PO ODJEZDZIE POLICAJÓW OD NOWA AWANTURA WIĘC SASIADKA BEZRADNA MUSIAŁA OPUŚCIĆ LOKAL I NOCOWAĆ U KREWNYCH UWAŻAM ŻE POLICJA JEST TAM GDZIE NIE TRZEBA NO I ODWROTNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...