Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany Mongoł rozbił w Lublinie wypożyczone auto. Już zapłacił za szkodę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2019 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Sensacja na miarę miasta: chłop po pijaku wjechał w ścianę ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mongoł" ma wydźwięk pejoratywny! Ten artykuł tym samym wpisuje się w mowę nienawiści rasowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pijany Mongoł rozbił w Lublinie wypożyczone auto" Skandal po prostu! I jeszcze miał niemiecki paszport! Uciekał Policji. Sensacja! Poziom dziennikarstwa - dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy grozi mu odpowiedzialność karna z tytułu prowadzenia samochodu pod wpływem? Bo słowem o tym nie napisaliście. Czy za to też zapłacił i jest już ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że o prezesie napiszecie niedługo stary kur***l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilgun na bani???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiana miejsc. Czy gdyby to zrobił pijany arab muzułmanin(tak muzułmanie ze zgniłej europy zachodniej piją alkohol) to czy równie tak przejrzyście napisalibyście jego narodowość, pochodzenie, wyznanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to był Beduin albo Kadjar z kalifatu Saksonia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mongoł" ma wydźwięk pejoratywny! Ten artykuł tym samym wpisuje się w mowę nienawiści rasowej!
 Jaki znowu pejoratywny? Ja jestem dumny z bycia Mongołem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biały Mongoł - ulubiona piosenka kabaretu Łowcy.B :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vika... Popuść gumkę w majtkach bo ci ta poprawność żółć uszami wyciska.... Mongoł to Mongoł... Niby jak się nazywa mieszkaniec Mongolii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni wszyscy jeżdżą tymi pankami jak ten zarzygany mongoł, uważajcie bo albo panek przyciąga debili albo z góry założył że tacy będą tymi wehikułami jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy Mongoł??!! Rasisci doleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiej narodowości był ten Mongol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się aresztować, skasować prawo jazdy i zasądzić pokrycie kosztów nie tylko samochodu - przeca o coś się rozbił. Swoją drogą Bogu dzięki, że przeżył, choć jazda po pijaku jest zazwyczaj najbezpieczniejsza dla kierowcy. Ja na powrocie z pracy, przy poślizgu w zimie skasowałem samochód prz 40 km/h i połamałem w kilku miejscach tak, że nie dawali mi szans przy wycinaniu z samochodu, a za słup i tak musiałem zapłacić z odszkodowania, choć do tej pory nie odmalowali :) Tylko chlać, taka sprawiedliwość na tym łez padole :) A co sobie naużywali na mnie w komentarzach, żeby moja matka mogła poczytać jacy ludzie mądrzy są w obliczu krzywdy bliźniego :) Pozdrawiam szczególnie tych, którzy zbierają za takich mongołów jak ten powyżej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy oprócz białego człowieka nie powinien być opisywany w taki sposób zgodnie z wytycznymi UE. Wskazać, że biały katolik przebrany za Azjatę, Mongoła, który wypił polską rasistowską białą wódkę namówiony przez lokalnych lubelskich meneli. ;-) :-D Od razu artykuł wpisuje się w wytyczne. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy grozi mu odpowiedzialność karna z tytułu prowadzenia samochodu pod wpływem? Bo słowem o tym nie napisaliście. Czy za to też zapłacił i jest już ok?
 Oczywiście, że też zapłacił... "Kierowcą okazał się pochodzący z Mongolii obywatel niemiecki. - Usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze - mówi prok. Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Za prowadzenie pod wpływem alkoholu kodeks karny przewiduje nawet 2 lata więzienia . Sprawa skończyła się na grzywnie, ponieważ było to pierwsze takie wykroczenie cudzoziemca i nikomu nie stała się krzywda."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciapate disco now.po ch..j drążyć temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki mongoł - w POKO pełno takich o orientacji niemieckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czym macie problem. mongołowie to grupa etniczna, a mongoł to obywatel mongoli. juz na murzyna murzyn powiedziec nie mozna, na żyda żyd, to teraz na mongoła mongoł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...