Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj
Chory !!!  dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trzeżwego sędziego za kierownicą nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory !!!  dlatego ten kaszubski żyd musi odejść !!!
Tak "gość" jest bardzo chory i Pan Bóg go opuścił  ! Żal że pewnie w niedzielę pójdzie do Kościoła i co ! Czy bydlak taki jak ty ma prawo wchodzić do Kościoła ? Nie nigdy ! ten bandyta winien być w - WIĘZIENIU !!!!!!!!! I to natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej podobne kanalie nie mają honoru. nie na darmo zawód prawnika prześciga się z inną profesją o tytuł najstarszego zawodu świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie skazany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sedzia Klecha z Okręgówki w Lublinie, pamiętam dobrze męde bo dawał mi rozwód, masz za swoje picu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle samo mu zrobia jak temu co omijal kota po pijaku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy sprawa się przedawni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni temu czytałem jak sędzia z Tarnobrzegu kradł w markecie kiełbasę wpychając ją w rękawy ! Jak się wydało to sędzia zaczął chorować, a nawet przedstawił kwit, że leczy się psychiatrycznie od kilku lat ! Do czego to doszło, aby wariaci byli sędziami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni temu czytałem jak sędzia z Tarnobrzegu kradł w markecie kiełbasę wpychając ją w rękawy ! Jak się wydało to sędzia zaczął chorować, a nawet przedstawił kwit, że leczy się psychiatrycznie od kilku lat ! Do czego to doszło, aby wariaci byli sędziami ?
A premier ? A niesioł ? A paligłup ? A cała ta czerwona-konfidencka banda,co rządzi tym krajem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A premier ? A niesioł ? A paligłup ? A cała ta czerwona-konfidencka banda,co rządzi tym krajem ?
Całe szczęście, że już niedługo będzie rządziła elita. Kaczyński, Macierewicz, Pawłowicz, Hoffman, Jonah Brudziński. Wyczyszczą Polskę ze zbirów, układów etc. Nie mogę się doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że już niedługo będzie rządziła elita. Kaczyński, Macierewicz, Pawłowicz, Hoffman, Jonah Brudziński. Wyczyszczą Polskę ze zbirów, układów etc. Nie mogę się doczekać.
Kto by nie rządził to i tak będzie lepiej od tych drapieżnych rządów całej tej czerwonej POlszewi-żydokomuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był kiedyś karnistą.Szkoda ze nie ma żadnej sznsy na odsiadkę.Normalnie to już by zgnił w pierdlu ale swój swojemu nic przecież nie zrobi.Oni stoją ponad prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...