Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany wsiadł do auta i spowodował wypadek. Dwulatka straciła nóżkę. Wkrótce proces

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2017 r. o 07:18 Powrót do artykułu
powinni takiego s***ela tak skazać by do końca życia się nie pozbierał. okaleczył małe dziecko na całe życie bydlak, bo musiał ryja w wódzie zamoczyć i jeszcze z premedytacją do auta wsiąść. nie wierzę w żadne tłumaczenia, że nie wiedział co robi. 28 lat to nie jest wiek dziecka.... by nie wiedzieć, co się robi. płać bydlaku do końca życia za kalectwo dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 lat? To jakiś żart? Za coś takiego to powinien co najmniej 25 beknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby zdechł bydlak w meczarniach.. tylko tego mi życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie coś powinno być skazane na dożywocie w kamieniołomach by zarabiał na rehabilitację dziewczynki i swoje utrzymanie, a nie miłościwy sąd skaże go na parę lat i jeszcze będziemy go utrzymywać, a on będzie miał ciepło wikt i opierunek za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciąć debilowatością nogę i niech do końca życia płaci na pomoc dziewczynce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam małą córeczkę i nie wyobrażam sobie jak mogą czuć sie rodzice małej, jak mogą wytłumaczyć sobie żal, wściekłość oraz wszechogarniającą niemoc i poczucie bezradności. Co powiedzą ŻYCZĘ MAŁEJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, żeby już nikt tak skrajnie niedojrzały do życia w społeczeństwie nie skrzywdził jej więcej. SAM NIE ZNAJDUJĘ USPRAWIEDLIWIENIA DLA KOGOŚ KTO KRZYWDZI MALE BEZBRONNE DZIECKO A JUZ TYM BARDZIEJ NIE ZNAJDUJE USPRAWIEDLIWIENIA DLA PIJAKA KTORY ROBI TO CELOWO !!! Mam szczera nadzieję, że długie lata nie zobaczy pełnej wypłaty i ze przez kilka lat będzie oglądał świat w kratkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam małą córeczkę i nie wyobrażam sobie jak mogą czuć sie rodzice małej, jak mogą wytłumaczyć sobie żal, wściekłość oraz wszechogarniającą niemoc i poczucie bezradności. Co powiedzą jej rodzice gdy dorośnie...?? ŻYCZĘ MAŁEJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, żeby już nikt tak skrajnie niedojrzały do życia w społeczeństwie nie skrzywdził jej więcej. SAM NIE ZNAJDUJĘ USPRAWIEDLIWIENIA DLA KOGOŚ KTO KRZYWDZI MALE BEZBRONNE DZIECKO A JUZ TYM BARDZIEJ NIE ZNAJDUJE USPRAWIEDLIWIENIA DLA PIJAKA KTORY ROBI TO CELOWO !!! Mam szczera nadzieję, że długie lata nie zobaczy pełnej wypłaty i ze przez kilka lat będzie oglądał świat w kratkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO do końca życia kamieniołomu, żeby zarobił na rentę dla dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram - uciąć bydlakowi nogę... i niech płaci rentę tej dziewczynce do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciąć draniowi nogę i niech sobie żyje s...syn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, jak "kierowca" ma o jeden płat mózgu więcej od kury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zutylizować śmiecia, szkoda publicznych pieniędzy na utrzymanie w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, jasne niech płaci?! wiecie co można takiemu śmieciowi zrobić?! a no nic!! ja od 3 lat bezsuktecznie przez komornika próbuje ściągnąć należne mi odszkodowanie. sprawca buja się samochodami, mieszkanko fest, psy oprowadza za kilka tysięcy ale jest biedny, nie ma nic, nie ma majątku , nie pracuje oficjalnie, jak mu wpłynie na konto jakieś 500 to nie można tego zatrzymać bo to 500+ albo zasiłek, a on biedaczek musi miec z czego żyć!! takie prawo pislam wprowadził! a ty bulisz prywatnie za lekarzy iterapuetów ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to powie rodzinka ? jak pomagają dziewczynce ? koledzy pomożecie mu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha oczywiście wszystkiemu winien "pislam". Jakby nie ten "pislam" to już po tygodniu byś miał sprawę załatwioną. :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy, zobaczymy jak teraz "super" będzie funkcjonował wymiar sprawiedliwości i jaką karę mu wymierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju płaciłby nie małe odszkodowanie, a tu, kraj dla złodziei i przestępców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce mamy więcej terrorystów pijanych kierowców i powiązanych z nimi ofiar niż cała Europa terrorystów muzułmańskich. Dla mnie jest nie istotne czy ktoś zabija nożem czy samochodem , ilość ofiar pijanych kierowców i wariatów drogowych jest większa niż ofiar w zamachach. Dlaczego media o tym nie mówią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc pomocą, ale chyba ten sk..wiel powinien teraz za wszystko zapłacić? Zabrać mu co tylko ma, sprzedać nerki, i jeszcze niech pracuje do końca życia na rehabilitację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie max 12 lat wakacji na koszt podatników a dziecko ma zmarnowane całe życie a rodzina ogromne wydatki aby dziecko wróciło jak najszybciej do zdrowia. Wprowadzić obozy pracy i takich "biedaków" których nie stać na spłatę zobowiązań zasądzonych przez sąd do obozu. Stawka 15 zł za godzinę z tego potrącenie za utrzymanie, ochrona, składki zdrowotne. Co zostanie wypłacać poszkodowanym. Nie pracuje zdycha z głodu lub nie ma na lekarza i zdycha z choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...