Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Katolicka uczelnia, a przebaczyć nie potrafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pewne wątpliwości, czy ks.Isakowicz to jeszcze ksiądz czy już ....... Gdybym jednak zobaczył go w konfesjonale, to będę szukał innego spowiednika. No i to nazwisko także z czymś mi się kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipiec jest dniem pamięci o pomordowanych Kresowianach. A w tym roku w pierwszym dniu tego miesiąca prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, idąc pod rękę z gloryfikatorem morderców Polaków, Żydów i Ormian, przyjmie wraz z nim najwyższe odznaczenie naukowe .[b] Żeby było bardziej tragikomicznie, przyjmie je z rąk tego, który przez 13 lat był zarejestrowany jako tajny współpracownik SB o ps. "Filozof", a który przez ostatnie lata ustawicznie go krytykował, nie zostawiając na nim, na jego bracie i na całym PiS suchej nitki. Będzie to prawdziwy chichot najnowszej historii. [/b ] Będzie to także, a raczej przede wszystkim, kolejny cios dla Kresowian i ich potomków, którzy krwią płacili za wierność Rzeczypospolitej, a dziś są traktowani jak "dzieci gorszego Boga". Dlatego ich reprezentanci zbiorą się 30 czerwca o godz. 13.00 na konferencji prasowej w Lublinie (miejsce podam w przeddzień na stronie internetowej), aby po raz kolejny zaapelować do sumień polskich i ukraińskich polityków. O ile ABW, wysłane pod naciskami ambasadora Ukrainy czy rektora KUL, nie rozpędzi tego spotkania, to w czasie jego trwania (jak i w czasie wykładu o ludobójstwie, który 1 lipca o godz. 18.00 odbędzie się w hotelu Mercure Unia Lublin przy al. Racławickiej 12) mam zamiar odczytać nazwiska 180 polskich duchownych, o których wciąż nie pamięta nawet Episkopat Polski, pomordowanych przez tych, których czci Wiktor Juszczenko. -ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>Spotkajmy się w środę o g. 11.30 pod KUL 2009-07-01 Wtorkowa konferencja prasowa w Lublinie przebiegła dość dobrze, ale nie mnie to oceniać, bo byłem jej moderatorem. Niech to ocenią inny. Oprócz mnie głos zabierali: pułkownik Jan Niewiński, pani Ewa Siemaszko i pani Janina Kalinowska, ocalona jako dziecko z ludobójstw Przybyło bardzo wielu dziennikarzy. Świetna była też multimedialna prezentacja zdjęć z ludobójstwa Polaków i Żydów oraz z gloryfikacji ich morderców na ulicach Lwowa i Kijowa. Wszyscy uczestnicy konferencji przeszli później pod KUL, gdzie zastaliśmy pospiesznie zamykane drzwi i ochroniarzy. Tak powitał uniwersytet katolicki tych, co na niego łożą datki!!! Tak na konferecji, jak i na pikiecie pod drzwiami KUL, przeczytałem nazwiska księży pomordowanych przez UPA Były rozwinięte trzy transparenty: "Doktorat dla Juszczenki - hańbą dla KUL" "Prezydencie Lechu Kaczyński - krew poimordowanych Kresowian domaga się prawdy!" "Nie o zemstą, lecz o pamiec wołają ofiary" Z tymi transparentami spotykamy sie w środę o g. 11.30 znów pod KUL, a później w innych częsciach Lublina. wszędzie tam, gdzie będzie prezydent Juszczenko. Ks.Isakowicz-Zaleski<< Inf. ze str: www.isakowicz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a temu korduplowi na K. (odbywajacym staż w pałacu namiestnika) odmawiam bycia Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyki napisał:
Katolicka uczelnia, a przebaczyć nie potrafią...
Komu przebaczyć? zbrodniarzom wojennym i zwierzęcym ludobójcom z OUN-UPA-SSGalizien ? to morze przebaczmy także zbrodniarzom z SS, Gestapo i "obozów koncentracyjnych" oraz NKWD i "gułagów" a następnie znieśmy zakaz propagowania nazizmu i akceptujmy kult pomnikami, ulicami i placami w Europie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam pewne wątpliwości, czy ks.Isakowicz to jeszcze ksiądz czy już ....... Gdybym jednak zobaczył go w konfesjonale, to będę szukał innego spowiednika. No i to nazwisko także z czymś mi się kojarzy.
Pisanie anonomowo takich obelżywych treści wobec każdego znanego z nazwiska człowieka ma wartość haseł i sloganów w publicznych toaletach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu przebaczać? Neofaszystom? We Lwowie Szuchewyczowi, ktory zatwierdził eksterminacje Polaków budują POMNIK na jednej z centralnej alei Lwowa, a swoją stellę ma na POLSKIEJ (!) szkole. Kłym Sawur, Dmytro Kliaczkiwskij - autor dyrektywy masakr na Wołyniu ma swoje POMNIKI w Zbarażu i Łucku, a to pod nim służył Jurij Stelmaszczuk kóry zeznał, że wymordował 15 tysięcy osób i że z powodu wątpliwości ociągał się z wykonaniem rozkazu przez półtora miesiąca.. Na Wołyniu wyrżnięto ludzi tasakami do zabijania bydła, widlami, siekierami, palono żywcem a rzadko tylko zabijano "humanitarnie" bronią palną (oszczędnośc aminicji) Ofiary ok 60 tys. ludzi na Wołyniu, w Galicji najprawdopdobniej ponad 120 tys. z czego ok 20-30 procent to dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam wątpliwosci czy Józef Ż tajny współpracownik sowieckeigo apartau represji kryp. Filozof - nie jest nosicielem kłamstwa, obłudy, brudu - czy nie jest chodzącym antychrystem - wysłannikiem szatana. Tyle ten człowiek złego wyrządza Kościołowi i Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...będziemy pod KUL-em i dalej... pozdrawiamy wszystkich, którzy mają jakieś poglądy i odwagę cywilną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to my też przyjdziemy, może nas nie skreślą! Do-nia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę z towarzystwem, bo znamy tematy po maturze z historii i mamy wolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też przyjadę pod KUL ale z babcią, która jako kilkuletnie dziecko uszła z masakry UPA w Krzemieńcu a gdy usłyszała o proteście ks.Isakowicza-Zaleskiego zarządała podwózki pod KUL na Pl.Litewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos wreszcie zacznie odrozniac KOSCIOL o KLERu. Kosciol to MY, Kler to czarni szarlatani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytałem szefa: czy mogę zwolnić się z pracy... na protest wobec Juszczenki pod KUL o 11:30 a szef odp: ok. masz dzień wolny za nas wszystkich, bo nacjonaliści ukraińscy byli i są obecnie zagrożeniem dla Ukrainy i dla Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok. z akademika pod KUL blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kuria Biskupia nie udzieli temu księdzu Ikonowiczowi urlopu zdrowotnego. On się myli z prawdą i duchem kościola. Ja już tego nie mogę znosić.To nie ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOim zdaniem to zaproszeni powinni byc wszyscy tzn rodziny repriatantow ktorzy w obronie Rp walczyli zarowno z ZRR i Ukrainy To by pokazali pomniki na cmentarzach w jakich obdartch lezą I zyją w nedzy i dyskryminacij Jak to UNNIA skoro nic nie walczą o polepszenie z takich rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Dlaczego Kuria Biskupia nie udzieli temu księdzu Ikonowiczowi urlopu zdrowotnego. On się myli z prawdą i duchem kościola. Ja już tego nie mogę znosić.To nie ksiądz.
...z tekstu wynika, że pseudo"obserwator" - mający problemy ze zrozumeiniem i artykułowaniem - powinien tarfić na "urlop zdrowotny"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielkim trudem odbierałem czasy Rekt.Wielgusa, który preferował przy rozbudowie KUL interesy z postkomunistyczną nomenklaturą, a późneij okazało się, że wg dok.IPN był tajnym wpółpracownikiem i uczestnikiem kursu "wywiadu" PRL... ale "politycznego" doktoratu h.c. KUL na życzenie BpaŻycińśkeigo - podejrzewanego o bycie wg arhiwów IPN TW"Filozof" - dla Prez.Wiktora Juszczenki nie zaakceptuję... nie dlatego, że dla celów politycznych nadał tytuły "bochaterów Ukrainy" podłym postaciom Bandery i Szuchewycza, skazanym w II Rzeczpospolitej za teroryzm i zdradę... nie dla tego, że gloryfikuje terorystyczne i budobójcze formacje (współdziałajace z Abwehrą IIIRzeszy) OUN, UPA, SSGalizien... ale dla tego, że obnosząc się z przyjaźnią wobec Przez.Kaczyńskiego i Polski nie umożliwił w XXIw. ekshumacji i upamiętnienia krzyżem ok.200 000 obywateli IIRzeczpospolitej (ok.10% posiada groby z krzyżem) głównie bezbronnych chłopów, w tym w większości dzieci, kobiet i starców, wymordowanych nieludzko siekierami, nożami, widlami, piłami i ogniem, etc. w ok.4000 miejsc Wołynia i Galicji przez ludobójcze OUN, UPA, SSGalizien! Dlatego też odeślę KUL legitymację członkowską Towarzystwa Przyjacół KUL z dn. 28 maja 1984r. i po 25l. zaprzestanę wpłacania jakichkolwiek datków na KUL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...