Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada organizacyjna, proponuje odrazu zrobić bazar handlowy dla Lublina na nowym stadionie i będzie to czego mieszkańcy najbardziej chcą. Zajebisty jest nowy dyrektor stadionu, tylko mu pogratulować pomysłu. Niech wraca skąd przyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada organizacyjna, proponuje odrazu zrobić bazar handlowy dla Lublina na nowym stadionie i będzie to czego mieszkańcy najbardziej chcą. Zajebisty jest nowy dyrektor stadionu, tylko mu pogratulować pomysłu. Niech wraca skąd przyjechał.
A merytorycznie coś mógłbyś powiedzieć? Ja byłem i mi sie podobało. Dzieciakom też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 25 tys odwiedzających stadionik to fałsz czy prawda? Jakoś te filmiki nie utwierdzają tych  uniesień . Nie będę się martwił czy było 25 tys czy 2,5 tys. Nie mój wóz nie będzie mnie wiózł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pół krwi lubelakiem mieszkający w Poznaniu . Bardzo lubie ten rejon ale ludzie są (nie wszyscy) tragiczni. Ludzie Wam sie nic nie podoba i to jest ŻENADA prosze Państwa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...