Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Franaszek: Wolę myśleć, że kultura jest ponad podziałami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2019 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Ale czy to myślenie odzwierciedla stan faktyczny? Czy np. ludzie pracujący dla Franaszka lub eventy organizowane w CSK świadczą o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek coś robi to do wymiany?Polityka kadrowa w/g ilicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre słowa Panie Piotrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby dawał więcej szmoncesów to byłby jeszcze kilka lat na tym taboreciku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie liczą się kompetencje i słuszna sprawa lecz polityka,pisiory musza swojego obsadzić to ważne.... ech... szkoda, a tak dobrze bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać Grabczuka ludzie ciągle na stołkach, uklad Po - Pis ma sie w najlepsze, co na to wyborcy Pisu? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba go tam wsadzić do Żukowni do Koziary, Szpechat tam jest taki grajdołek lewacki - tam koledzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak CSK wymaga dużej odnowy - a nawet symbolicznej zmiany nazwy - bo teraz jest duży grajdoł i tyle taki jak u kolegów z d. Hempla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Sosnowski ma zostać dyrektorem CSK - to prawda - to nie zmieniłoby się nic ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nieprzyjemnie trochę jest - ale zmiany duże są konieczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas na zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze Franaszek z autopromocji zdał pan egzamin śpiewająco! A do kibla czy szatni w CSK jak nie można było trafić, tak nadal nie można! A pan mówisz o jakimś eksperymentalnym oznakowaniu. Pana pogięło, cztery lata czekania na kibel!? To jest kibel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kulturze ponad podziałami mówi koleś, któremu brak elementarnych podstaw kultury. Zwłaszcza w stosunku do swoich podwładnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłem z dzieckiem na Don Kichocie. Moja 7 letnia córka znalazła łazienkę w 2 min. Trzeba otworzyć oczy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nadal jest pan w PO? – Jestem, ale" - - Trudno. A to tam, to chwali się , cy płacze? Nie nam człowieka i nie pamiętam by coś zrobił, byłoby to slychać. Kultura ponad - taki żart. Gdy obejmuje taki posadkę, powinien od razu złożyć wypowiedzenie inblanco - wtedy jest to czlowiek na właściwym stanowisku. A tak, to hejt, a nie laurka.. Jeśli jest dobry, to widowie go wesprą i pójdą protestować - zanosi się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE DALI WAM W WYBORACH WYRAŹNY SYGNAŁ, ZE UPOLITYCZNIONA UM EKIPA MUSI ODEJŚĆ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłem z dzieckiem na Don Kichocie. Moja 7 letnia córka znalazła łazienkę w 2 min. Trzeba otworzyć oczy....
 akurat 2 min.  ,nie wierze ,najpewniej siusiu zrobiła w majtki,csk to bezsensowna megabuda ,bez żadnego oznakowania ,nowa nazwa dla tego czegoś to Totalny Burdel bez cienia kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z PO to zawsze fachowcy, jak z PiSu to zawsze "misiewicze". Trzeba mieć trochę godności. A dlaczego Pan dyrektor nie przypomniał że jest we władzach PO Lublin? A "konkurs" wygrał w czasie kiedy PO rządziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądziłem, ze uda my się stworzyć tak wybitną instytucje przy tak skromnym budżecie. Zobaczymy jak poradzi sobie nowa władza i będzie można porównywać. Franaszek poprzeczkę do porównań postawił wysoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Redaktor naczelny próbuje ratować kolegę jak tylko się da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...