Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kowalczyk nie będzie wiceprezydentem... i tyle było z tej pisowskiej teorii spiskowej, która mówiła o ustawce Żuka z Kowalczykiem :lol: na pohybel kłamcom z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra wiadomośc dla wyborców  p. Kowalczyk to właściwy szef Wspólny Lublin a Zgoda buduje .2.Dlaczego plac Litewski tak szybko musi być robiony .3Dlaczego podcałym lub  1/2 placem Litewskim i zaprojektowano parkingów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk nie będzie wiceprezydentem... i tyle było z tej pisowskiej teorii spiskowej, która mówiła o ustawce Żuka z Kowalczykiem :lol: na pohybel kłamcom z PiS
Na pochybel kłamcom z PO! Ustawka była i nie da się temu zaprzeczyć, a to jest kolejna zagrywka, ciemny lud wszystko kupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwłaszcza Siemiński nadajesie do zarzadzania miastem SItwa!!! i nic więcej zwłaszcza na Sławinku wydawanie pozwoleń na budowę itp... przykładów można mnożyć ten wsólny Lublin walczymy tylko dla swoich i dla siebie żenada! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pochybel kłamcom z PO! Ustawka była i nie da się temu zaprzeczyć, a to jest kolejna zagrywka, ciemny lud wszystko kupi!
  Popuść wodze wyobraźni i opowiedz nam wszystkim o tej ustawce, plisss ... a może znowu zakończy się tym co zawsze czyli prezesowym "wiem ale nie powiem"  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  :lol:  Mówisz  i masz !!  raz sierpem a raz młotem w tą komunisyczno-konfidencką hołotę,jeb ać całe to czerwone łajno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem, że masz niewiele do powiedzenia, nie oczekiwałem niczego innego  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź w sobotę o godz. 13.00 na Plac Litewski i zaprotestuj przeciwko temu co dzieje się z państwem polskim!! Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych! Wybory samorządowe 2014 to skandal, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Zła konstrukcja list do głosowania, absolutna klęska systemu informatycznego PKW, miliony nieważnych głosów do sejmików wojewódzkich i szerokie możliwości manipulowania wynikami wyborów. NIE BĄDŹ BIERNY!! Przyjdź i zamanifestuj swój sprzeciw wobec tych, którzy zmienili nasze państwo w "bananową republikę". Będziemy domagali się transparentnego procesu wyborczego i wyciągnięcia odpowiedzialności wobec tych, którzy za to odpowiadają. Zabierzcie transparenty i polskie flagi! Manifestacja została zgłoszona do Urzędu Miejskiego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem, że masz niewiele do powiedzenia, nie oczekiwałem niczego innego  :lol:
Pod tym właśnie hasłem wywalczyłem w 89r roku wolność dla ciebie Cycu i dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...