Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Rubik na żywo w Lublinie (wideo)

Utworzony przez mib, 22 grudnia 2008 r. o 02:31 Powrót do artykułu
Czy w tym mieście nic ciekawszego się nie dzieje poza wizytą niejakiego Rubika? Po co o tym koncercie pisać...? no chyba, że jest to artykuł sponsorowany, to przepraszam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżłam wczoraj wieczorem koło Globusa. Nie widziałam specjalnie dzikich tłumów tak jak to dawniej bywało. Ciekawe ile było osób na koncercie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rose napisał:
Przejeżdżłam wczoraj wieczorem koło Globusa. Nie widziałam specjalnie dzikich tłumów tak jak to dawniej bywało. Ciekawe ile było osób na koncercie?
No fakt, tłumów nie było, ale relacje ludzi, którzy byli są jednoznacznie pozytywne. Prócz relacji z Dziennika, zapraszam także tutaj (jest WYWIAD z kompozytorem, przeprowadzony tuż przed wczorajszym koncertem): lublin.com.pl ( ######artykuly/pokaz/139/habitat,piotra,rubik )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...